Prysznice Grohe

(593 produktów)
i

Projektowanie łazienki to nie lada wyzwanie, przede wszystkim jeżeli chodzi o wybór wanna czy prysznic. Jeśli w Twoim przypadku korzystniejszy będzie natrysk, to koniecznie zapoznaj się z rozwiązaniami proponowanymi przez markę Grohe.

Więcej informacji o Prysznice

Wyposażenie łazienki to w głównej mierze urządzenia i armatura, którą wybierasz na wiele lat. Warto zatem poświęcić nieco uwagi, by wybrać najkorzystniejszy możliwy sprzęt. Dzięki nam nie musisz samodzielnie szukać najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wszystkie starannie wyselekcjonowane produkty znajdziesz na 123lazienka.pl. Prysznice Grohe to produkty doskonale znane zarówno wśród konsumentów, projektantów wnętrz, jak i znawców branży. Bez względu na to, czy dysponujesz małą łazienką, czy dużym pomieszczeniem, świetnym pomysłem będzie zagospodarowanie miejsca na prysznic, dzięki któremu w zaledwie kilka chwil odświeżysz się o poranku przed wyjściem z domu lub weźmiesz relaksującą kąpiel po ciężkim dniu. Wybierać możesz spośród systemów prysznicowych z przełącznikiem dedykowanych do montażu ściennego, które wzbogacone zostały o mechanizm SpeedClean, dzięki któremu osad wapienny nie pozostaje na elementach natrysku. Możesz również zdecydować się na zestaw, w którym znajduje się bateria wannowa, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż i uchwyt prysznicowy, ramię natrysku oraz przyłącze kątowe. Część modeli pokryta została powłoką StarLight, która chroni przed uszkodzeniami oraz ułatwia codzienną pielęgnację. Wiele zestawów także tych podtynkowych pozwoli na bezproblemową aranżację każdej przestrzeni łazienkowej również z uwzględnieniem szczególnych wymagań osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Rynek kabin prysznicowych jest niezwykle zróżnicowany, dlatego w ofercie producentów znajdziesz przeróżne rodzaje kabin prysznicowych. Ich specyfikacja nie jest taka sama, dlatego warto zapoznać się z tą tematyką nieco dokładniej. Wówczas uda Ci się zamówić do łazienki odpowiedni model.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Jeżeli chcesz zadbać o pielęgnację kabiny prysznicowej, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Przygotowaliśmy serię przydatnych informacji na ten temat, aby czyszczenie armatury było łatwe i skuteczne. Poznaj ciekawe sposoby na pielęgnowanie armatury natryskowej. Dzięki nam Twoja kabina prysznicowa będzie zawsze lśnić!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy to taki, który sprawia właścicielowi radość i pozwala na wygodną kąpiel każdego dnia. Sprawdź, co dla Ciebie mamy. Postanowiliśmy przedstawić Ci ciekawy zestaw, który spodoba się nawet najbardziej wybrednym osobom.