Stelaże podtynkowe

(227 produktów)
i

Stelaże podtynkowe to jedyny i najskuteczniejszy sposób na to, by zachować estetyczny i imponujący wygląd łazienki. W naszym sklepie każdy znajdzie idealny stelaż do swojego wnętrza od marki Grohe.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Na stelażach podtynkowych od marki Grohe najczęściej montowane są podwieszane miski do WC lub bidety. Proponowane zestawy pozwalają na szybki i bezproblemowy montaż nawet przez osobę, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w tej dziedzinie. W zależności od modelu, na jaki się zdecydujesz otrzymasz gotowy do użycia pełen pakiet instalacyjny. Stelaże podtynkowe do WC od marki Grohe to estetyka, która doceniona zostanie nawet przez najbardziej wymagających klientów. Dwudzielny system spłukiwania oprócz eleganckiego wyglądu pozwoli Ci także znacznie zmniejszyć zużycie wody. Z tego też względu, jest to doskonały zestaw zarówno do domu, jak i biura. Proponowane modele posiadają samonośną ramę stalową do suchej zabudowy, montażu przyściennego lub montażu w ścianie szkieletowej. Dzięki tak dużym możliwościom jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie stelaż podtynkowy od Grohe, który sprosta osobistym wymaganiom i możliwościom aranżacyjnym przestrzeni.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Stelaże podtynkowe przeznaczone do WC są coraz częściej wykorzystywane w polskich łazienkach. Stojący kompaktowy zestaw WC jest wprawdzie nadal używany w wielu gospodarstwach domowych, ale w nowoczesnym wzornictwie dominują komplety przygotowane do zabudowy. Poznajemy sposoby montażu oraz zalety tego typu toalet.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Mała czy duża łazienka, to pomieszczenia, które zawsze powinno być odpowiednio wentylowane, zwłaszcza, jeśli brakuje w nich dostępu do okna. Producenci stelaży do zabudowy podtynkowej proponują nowoczesne zestawy WC z możliwością odsysania zanieczyszczonego powietrza.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Charakterystyczny kołnierz miski WC to przez wiele lat standardowy kształt, pojawiający się w wielu wyrobach znanych producentów. Innowacyjny projekt bezkołonierzowej miski WC to prawdziwa rewolucja, której korzyści są wyjątkowo zauważalne. Łatwiejsze czyszczenie i oszczędność wody, to niektóre z plusów nowego rozwiązania.