Baterie - akcesoria Hansgrohe

(6 produktów)
i

Podczas montażu armatury łazienkowej, niezwykle ważne są odpowiednio dobrane akcesoria i komponenty. Zapewniają one nie tylko prawidłową pracę urządzeń, ale również bezpieczeństwo i wysoki komfort ich użytkowników. Na 123lazienka.pl znajdziesz ogromny wybór akcesoriów do baterii znanych i renomowanych producentów!

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Niemiecka marka Hansgrohe to jeden z liderów w produkcji armatury łazienkowej i kuchennej, oferujący swoim klientom wysokiej jakości produkty. Są one stworzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Baterie i akcesoria Hansgrohe wyróżniają się nie tylko estetycznym wykonaniem, ale przede wszystkim uniwersalnym charakterem i ponadczasową funkcjonalnością. Asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym obejmuje m.in.: zestawy do montażu narożnikowego składające się z 3 elementów ściennych mocowanych na kołkach z wkrętami i osłonki do zaworów kątowych. Dostępne są też podkładki dystansowe do korekty w pionie niezbędne do prawidłowego montażu drążka prysznicowego, zawory odcinająco-przełączające przeznaczone do montażu podtynkowego oraz rozety maskujące w różnych kształtach w uniwersalnym kolorze chromu. W ofercie posiadamy również wiele modeli termostatów pod umywalkę z możliwością dezynfekcji termicznej i inne wyjątkowe produkty sygnowane logo marki Hansgrohe.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Przy remoncie łazienki duże znaczenie mają zarówno odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne, jak i akcesoria, które zapewnią wysoki poziom komfortu podczas codziennej higieny. Zaliczają się do nich nowoczesne baterie. W zależności od potrzeb na rynku można przebierać spośród licznych modeli zróżnicowanych pod względem kształtu czy technologii.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W nowoczesnych łazienkach liczy się zarówno piękny wystrój, jak i funkcjonalne wyposażenie zapewniające wygodne korzystanie z pomieszczenia. W celu zwiększenia komfortu podczas codziennej toalety warto zaopatrzyć się w wytrzymałe akcesoria do baterii. Odpowiadają one między innymi za prawidłowe działanie instalacji wodnej.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Do najpopularniejszych rozwiązań w nowoczesnych łazienkach z pewnością zaliczają się baterie termostatyczne. To akcesoria umożliwiające regulację temperatury wody, a co za tym idzie, wygodne korzystanie z urządzeń sanitarnych. Obecnie na rynku można przebierać spośród licznych modeli prysznicowych i nawannowych.