Baterie prysznicowe Hansgrohe

(40 produktów)
i

Gorący, relaksujący prysznic to jeden z najlepszych momentów w ciągu dnia. W 123lazienka.pl doskonale o tym wiemy, dlatego postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o nowoczesne i stylowe baterie prysznicowe znanych i renomowanych producentów, takich jak marka niemiecka Hansgrohe.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe Hansgrohe to połączenie eleganckiej formy, stylowego designu i ponadczasowej funkcjonalności. Modele dostępne w kolekcji tej znanej i cenionej marki to najwyższej klasy produkty wykonane z wytrzymałych materiałów, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i maksymalnym komforcie ich użytkowników. Każdy z nich spełnia wszelkie obowiązujące normy jakości potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i atestami. W naszym asortymencie posiadamy ogromny wybór baterii prysznicowych Hansgrohe w różnych kolorach, kształtach i wariantach, w tym: klasyczne modele z serii Logis z ceramicznym mieszaczem i zaworem zwrotnym przeznaczone do montażu natynkowego, baterie termostatyczne z wygodną półką z hartowanego szkła i tłumikiem szumów, armaturę z kolekcji Ecostat z zaworem odcinająco-przełączającym wyposażoną we wkład termostatyczny z zabezpieczeniem przy 40 stopniach Celsjusza oraz baterie natryskowe obsługujące jeden lub więcej odbiorników. Każdy z prezentowanych w ofercie modeli jest prosty w montażu i codziennym użytkowaniu - z powodzeniem może być zamontowany w każdej łazience.

Baterie prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Wybierając armaturę łazienkową coraz więcej osób sięga po baterie wyposażone w funkcje termostatu - to praktyczne rozwiązanie sprawdza się w przypadku osób ceniących wygodę i rodzin z małymi dziećmi. Na rynku nie brakuje jednak modeli pozbawionych tej funkcji. Która z baterii jest lepszym rozwiązaniem? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Bateria łazienkowa to obowiązkowy element w każdej łazience - doskonale wiedzą o tym projektanci armatury oferujący klientom szeroki wybór modeli wyposażonych w dodatkowe funkcje, takie jak termostat czy perlator. Czy warto inwestować w nowoczesne rozwiązania? Które z nich sprawdzą się w Twojej łazience?

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Codzienne korzystanie z łazienki powinno być przyjemne i komfortowe - wpływ na wygodę mają również pozornie mało istotne elementy, takie jak akcesoria do baterii, takie jak półki, uchwyty czy przełączniki. Każdy z nich zapewnia bezpieczne korzystanie z baterii, znacznie podnosi komfort codziennej toalety oraz wpływa na estetykę wnętrza.