Brodziki Hansgrohe

(3 produktów)
i

Jeżeli zdecydowałeś się na umieszczenie w swojej łazience kabiny prysznicowej, wyposażyć powinieneś ją w brodzik Hansgrohe. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością oraz efektownym designem.

Więcej informacji o Brodziki

Brodziki Hansgrohe to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie zarówno wymiarami, jak i wagą, stylistyką czy ceną. Aby możliwe było w pełni komfortowe ich użytkowanie, zaopatrzyć należy się w szereg różnego rodzaju akcesoriów. Do kategorii tej zalicza się między innymi syfony dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl. Przykładem godnego polecenia produktu jest zestaw odpływowy 60056000. Przeznaczony jest on do brodzików z otworem odpływowym o średnicy 9 centymetrów. Produkt gwarantuje odpływ na poziomie 29 litrów na minutę przy poziomie wody wynoszącym 1,5 centymetra. Posiada on złączkę PE ⅘ centymetrów, rurę o średnicy 5 centymetrów oraz korek z wysokiej jakości stali szlachetnej. Do zalet produktu zaliczyć można między innymi praktyczną funkcję samoczyszczenia.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Nie ważne czy urządzasz łazienkę w stylu industrialnym czy w duchu modnego minimalizmu - podstawowym elementem jej wyposażenia powinien być funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu brodzik. Na rynku znajdziesz między innymi modele płytkie i głębokie. Który z nich lepiej sprawdzi się w Twojej łazience?

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Pewnie nieraz zastanawiałeś się nad montażem w swojej łazience odpływu liniowego - to praktycznie i niesamowicie stylowe rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w niewielkim wnętrzu, w którym każdy centymetr jest na wagę złota. Przed podjęciem decyzji poznaj wady i zalety odpływu liniowego - przeczytasz o nich w naszym artykule!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Brodzik może być prostokątny lub półokrągły, biały lub kolorowy, płytki lub głęboki - wybór konkretnego modelu uzależniony jest od wielu różnych czynników, w tym potrzeb każdego z domowników, dostępnego miejsca w łazience, a nawet stylu wnętrza. O rodzajach dostępnych na rynku brodzików przeczytasz w artykule!