Prysznice Hansgrohe

(305 produktów)
i

Nie sposób wyobrazić sobie funkcjonalnej łazienki bez komfortowego prysznica. W ofercie sklepu 123lazienka.pl znajdziesz ogromny wybór armatury łazienkowej stworzonej z myślą o nowoczesnych wnętrzach, w tym prysznice renomowanej marki HANSGROHE, które wyróżniają się estetycznym wykończeniem i zastosowaniem innowacyjnych technologii.

Więcej informacji o Prysznice

Niemiecki producent armatury łazienkowej Hansgrohe to ceniona w Europie marka, która oferuje swoim klientom ogromny wybór produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które poza minimalistycznym designem zachwycają również uniwersalnym zastosowaniem i ponadczasową funkcjonalnością. W bogatej ofercie firmy znajdziesz m.in.: kompletne zestawy prysznicowe składające się z deszczownicy, główki prysznica i elastycznego węża prysznicowego, zestawy do montażu podtynkowego z kwadratową głowicą prysznicową oraz ogromny wybór paneli prysznicowych, które rewelacyjnie sprawdzą się w każdej łazience. Asortyment marki na tym się jednak nie kończy i obejmuje również: dysze boczne, słuchawki i ramiona prysznicowe, drążki oraz przyłącza kątowe z zaworem zwrotnym, niezbędnym do prawidłowego montażu armatury. Bogata oferta to jedna z największych zalet tego renomowanego producenta. Kolejnym atutem pryszniców Hansgrohe są zastosowane we wszystkich modelach innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort codziennej kąpieli, takie jak: regulowane zabezpieczenie chroniące przed zbyt wysoką temperaturą wody, technologia QuickClean ułatwiająca pozbycie się osadów z kamienia oraz przycisk Select, dzięki któremu szybko i intuicyjnie zmienisz rodzaj strumienia wody lub przełączysz pomiędzy prysznicem a deszczownicą.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Jest wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o kabiny prysznicowe. Wybór zależy oczywiście od klienta i jego upodobań. Mamy kabiny narożne, półokrągłe, proste lub wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Jaki wybór będzie odpowiedni dla Twojej łazienki? Który rodzaj charakteryzuje się największą ilością atutów?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Sposobów czyszczenia kabiny prysznicowej jest tak dużo, jak użytkowników. Mimo wszystko jest kilka, które najlepiej sprawdzają się zarówno przy mniejszych, jak i tych ciężkich zabrudzeniach. Poradzą sobie z  pozostałością wody, zaciekami czy osadami z kamienia. Poznaj idealny sposób czyszczenia kabiny!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Czy istnieje idealny zestaw prysznicowy? Jeśli tak to czy jest to model praktyczny czy pięknie wykończony, a może jedno i drugie? Świetny zestaw tylko dla wielbicieli i fanów pryszniców. Idealna kompozycja stworzona z myślą o wymagających, sprawdź już teraz, co to za zestaw!