Deszczownice Hansgrohe

(120 produktów)
i

Nic tak nie cieszy po ciężkim dniu jak ciepła i relaksująca kąpiel. Wiedzą o tym również producenci armatury łazienkowej, tacy jak niemiecka marka Hansgrohe, którzy oferują swoim klientom między innymi stylowe i funkcjonalne deszczownice w różnych kształtach i rozmiarach.

Więcej informacji o Deszczownice

Miłośnikom praktycznych i zarazem eleganckich rozwiązań z pewnością przypadną do gustu minimalistyczne deszczownice z kolekcji marki Hansgrohe, które poza nowoczesnym designem zachwycają również zastosowaniem innowacyjnych technologii. W ofercie tego renomowanego producenta znajdziesz m.in.: głowice prysznicowe o zaokrąglonym kształcie z serii Raindance Select z możliwością wyboru pomiędzy dwoma rodzajami strumienia, chromowane modele z kolekcji Rainfall umożliwiające kąpiel pod strumieniem wodospadowym typu RainFlow oraz kwadratowe deszczownice Crometta przeznaczone do montażu sufitowego lub bezpośrednio na ścianie. Projektanci marki Hansgrohe zadbali nie tylko o estetyczny wygląd i wybór wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim o funkcjonalność oferowanych produktów. Deszczownice Hansgrohe zostały wyposażone w wiele praktycznych funkcji i elementów, które zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas ich codziennego użytkowania, m.in.: przycisk Select umożliwiający zmianę strumienia wody, technologię QuickClean ułatwiającą usuwanie osadu kamiennego z głowicy prysznica oraz innowacyjny termostat.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Remont łazienki wiąże się z podjęciem wielu decyzji, w tym tej dotyczącej wyboru miejsca codziennej kąpieli. Chcesz zachować wannę, ale cenisz sobie również możliwość skorzystania z szybkiego natrysku? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest zatem deszczownica! Wybierz model oszczędny, funkcjonalny i estetyczny.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Dlaczego wybór odpowiedniej baterii prysznicowej jest taki trudny? Wszystko za sprawą bogatego asortymentu i wielu możliwości aranżacyjnych, jakie ze sobą niosą poszczególne rozwiązania. Wahasz się między klasyczną słuchawką a deszczownicą? Sprawdź, jakie są zalety obu rozwiązań. Z nami podjęcie decyzji będzie o wiele prostsze.

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Masz małą łazienkę, a marzy Ci się komfortowe miejsce codziennych kąpieli? Nie musisz powiększać pomieszczenia, wystarczy, że zamontujesz prysznic z deszczownicą. To wyjątkowe urządzenie zapewni Ci ponadprzeciętną estetykę, funkcjonalność i wygodę. Postaw na prysznic z deszczownicą bez względu na styl wnętrza, czy dostępny metraż.