Przyłącza kątowe Hansgrohe

(6 produktów)
i

Diabeł tkwi w szczegółach - tak głosi znane, staropolskie przysłowie. W ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl znajdziesz wiele z pozoru nieistotnych szczegółów wyposażenia wnętrza, w tym wytrzymałe i estetycznie wykonane przyłącza kątowe marki Hansgrohe.

Więcej informacji o Przyłącza kątowe

Niemiecki producent armatury łazienkowej, czyli firma Hansgrohe posiada w swojej ofercie ogromny wybór elementów wyposażenia łazienki, w tym niezbędne podczas montażu armatury części i komponenty. Jednym z takich elementów jest przyłącze kątowe, które dostępne jest w naszym sklepie w kilku różnych wariantach, m.in. z zaworem zwrotnym i zaworem odcinającym, z przegubem kulowym oraz tworzywowym kątownikiem przyłączeniowym. Niezależnie od wybranego wariantu każdy z produktów spełnia wszelkie obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa. Przyłącza kątowe Hansgrohe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i tworzyw, które są odporne na uszkodzenia zewnętrzne i niezwykle wytrzymałe. Poza standardowymi modelami w ofercie producenta znajdziesz również przyłącza z uchwytem prysznicowym dla węży z nakładką stożkową oraz wariant z wygodną półką wykonaną z wytrzymałego i całkowicie bezpiecznego szkła.

Przyłącza kątowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Szukasz kabiny prysznicowej, która spełni Twoje oczekiwania? Wybór na rynku jest zbyt duży więc nie wiesz na co się zdecydować? Sprawdź nasz artykuł, w którym przedstawiamy wiele wersji kabin prysznicowych specjalnie dla Ciebie. Ich wady i zalety, które zostały opisane przejrzyście i szczegółowo!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Skuteczny i prosty sposób na czyszczenie szklanych i chromowanych powierzchni kabiny prysznicowej? Wiele na to wskazuje, że właśnie taki dla Ciebie znaleźliśmy! W artykule podajemy idealny sposób, w jaki możesz wyczyścić kabinę prysznicową. W końcu będzie to dla Ciebie przyjemność!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Dla wielbicieli pryszniców idealnym zestawem prysznicowym będzie taki, który oprócz ciekawego wykończenia zaoferuje funkcjonalność na wysokim poziomie. Chcesz poznać taki zestaw? Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy propozycję nie do odrzucenia. Wybór, obok którego nie można przejść obojętnie!