Ubikacje i toalety Ideal standard

(11 produktów)
i

Funkcjonalna i pasująca do stylu wnętrza armatura łazienkowa do element niezbędny w każdej łazience. W ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl znajdziesz między innymi ubikacje i toalety znanych i renomowanych producentów, takich jak marka Ideal Standard.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Nowoczesne wnętrza wymagają innowacyjnych rozwiązań ,,szytych na miarę” potrzeb ich użytkowników. Z myślą o nich powstała kolekcja armatury łazienkowej cenionego producenta Ideal Standard. Ubikacje i toalety tej cieszącej się ogromną popularnością marki to najwyższej jakości produkty wykonane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. W asortymencie dostępnym w naszym sklepie znajdziesz wiele funkcjonalnych modeli, w tym: wiszące bidety w klasycznym białym kolorze wyposażone w ukryte mocowanie i otwór na baterie, deski wolnoopadające wykonane z niezwykle wytrzymałego duroplastu wyglądem przypominającego ceramikę oraz miski wiszące WC posiadające otwarty system spłukiwania i ukryty system instalacji. W ofercie posiadamy również kompletne zestawy - stelaże podtynkowe sprzedawane w zestawie z kompletem niezbędnych do prawidłowego montażu akcesoriów, tj. z zaworami spłuczki, obudową ochronną, zaworem kątowym, mocowaniem odpływu i zestawem uszczelek.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Nowoczesne zestawy kompaktowe znacząco różnią się od tych tradycyjnych sprzed lat, nie tylko kształtem i jakością wykorzystywanych materiałów, ale też ekonomicznym sposobem użytkowania. Innowacyjne systemy spłukiwania, pozwalają na zmniejszenie ilości używanej wody, a co z tym związane, również oszczędność pieniędzy.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaż podtynkowy do WC jest nie tylko estetycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem w każdej łazience, ale też pozwala na podłączenie go w bezpośredni sposób z systemem wentylacji w pomieszczeniu. Dostępne wersje narożnikowe ułatwiają pełne wykorzystanie miejsca nawet w najmniejszych łazienkach.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Wybór miski WC w wersji stojącej lub wiszącej to częsty dylemat podczas remontu. Z jednej strony estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, a z drugiej obawa o ewentualną naprawę podczas awarii systemu zabudowanego w ścianie. Poznaj szczegóły montażu i działania obu typów urządzeń stosowanych we współczesnych toaletach.