Bidety wiszące Ideal standard

(1 produkt)
i

Bidety wiszące Ideal Standard to elementy armatury łazienkowej, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają one na swobodne odświeżenie się, bez konieczności korzystania z prysznica.

Więcej informacji o Bidety wiszące

Bidety wiszące Ideal Standard to produkty, które znajdą zastosowanie w każdej łazience - zarówno nowoczesnej, jak i tej, która urządzona została w stylu klasycznym. W naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl znaleźć można bogaty wybór modeli tej marki, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz estetycznym wyglądem. Kupując jeden z nich można mieć pewność, że posłuży on przez długi czas, a jego codzienne użytkowanie będzie w pełni komfortowe. Przykładem może być bidet Tesi T355201 z otworem na baterię. W komplecie znajduje się zestaw do ukrytego systemu montażu, bez widocznych otworów przyłączeniowych. Wymiary bidetu to 36x53x30 centymetrów, a waga - 19,6 centymetra. Został on wykonany z wysokiej jakości ceramiki w kolorze białym i pokryty specjalną warstwą ochronną. Bidet posiada 5-letnią gwarancję producenta.

Bidety wiszące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Bidet - do czego jest przydatny w łazience?

Bidet - do czego jest przydatny w łazience?

Bidet - niezbędny element wyposażenia czy dodatkowy i nieuzasadniony wydatek? Dla jednych jest rzeczą obowiązkową, dla innych zaś zbędnym luksusem - niewątpliwie ma wiele zalet, które docenią przede wszystkim osoby starsze, rodzice maluchów oraz osoby dla których codzienna higiena to priorytetem. O jego funkcjach przeczytasz w naszym artykule!

Bidet do łazienki - co warto o nim wiedzieć?

Bidet do łazienki - co warto o nim wiedzieć?

Współczesny bidet to przykład na to, jak w prosty i niedrogi sposób zadbać o higienę intymną - coraz więcej osób urządzając mieszkanie sięga po nowoczesne modele, które bardzo często posiadają szereg dodatkowych funkcji, takich jak na przykład słuchawka prysznicowa. Co musisz wiedzieć przed wizytą w sklepie? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dawniej z bidetu korzystały wyłącznie kobiety - dzisiaj znajduje się w wielu domach i użytkowany jest również przez mężczyzn, osoby starsze i małe dzieci, które z jego pomocą uczą się podstawowych zasad higieny. Współczesny bidet spełnia szereg funkcji i znacznie podnosi komfort codziennej toalety. W jaki sposób? Tego dowiesz się z artykułu!