Ubikacje i toalety Keramag

(46 produktów)
i

Wybór odpowiedniej armatury łazienkowej wcale nie należy do najłatwiejszych. Doskonale o tym wiemy, dlatego postanowiliśmy wzbogacić ofertę naszego sklepu o wytrzymałe i estetycznie wykonane ubikacje i toalety marki Keramag, które poza klasycznym designem wyróżniają się również komfortowym użytkowaniem i niesamowitą funkcjonalnością.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

W asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl posiadamy ogromny wybór armatury łazienkowe od najlepszych na rynku producentów, w tym ubikacje i toalety Keramag. W kolekcji tej renomowanej marki znajdziesz m.in.: wiszące bidety w uniwersalnym białym kolorze z elastycznym podłączeniem i otworem na baterię, lejowe miski ustępowe bez wewnętrznego kołnierza sprzedawane w zestawie z krytym mocowaniem ściennym oraz twarde lub wolnoopadające deski sedesowe wykonane z antybakteryjnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne Duroplastu. Mamy również coś dla najmłodszych użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz ceramikę dziecięcą przeznaczoną do kompletowania z deskami sedesowymi z serii Kind. Szukasz pasującego do wnętrza pisuaru lub bidetu? W Twojej łazience jest miejsce na stojącą miskę WC? W ofercie producenta znajdziesz wiele różnych modeli, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i doskonale będą pasować do niejednego wnętrza!

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Czym kierować się przy wyborze zestawu kompaktowego WC i jak wyglądają nowoczesne modele tego urządzenia? Poznaj różnice pomiędzy miską poznańską, a warszawską i możliwości, jakie oferuje innowacyjnym system spłukiwania. Oszczędne, nowoczesne i funkcjonalne zestawy są dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Zabudowa podtynkowa do WC jest innowacyjnym systemem wykorzystującym w pełni powierzchnię w toalecie. Dodatkowym atutem konstrukcji jest możliwość zamontowania jej w również w narożniku, a bezpośrednie połączenie z wentylacją ułatwi utrzymanie odświeżonego, czystego powietrza w każdej w toalecie.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Wybór miski WC pomiędzy jej wersją wiszącą na ścianie lub stojącą na podłodze, pozwala na właściwe wykorzystanie miejsca w każdej toalecie. Stojący zestaw kompaktowy to niedrogie, stabilne i łatwe w montażu urządzenie, natomiast zawieszona na ścianie miska daje z pewnością łatwiejszy dostęp do umycia podłogi oraz wyjątkowe walory estetyczne, dzięki zabudowanej instalacji.