Umywalki i zlewy Keramag

(61 produktów)
i

Funkcjonalne urządzona łazienka to pomieszczenie, które zapewnia komfort Tobie i pozostałym domownikom. W poszukiwaniu odpowiedniej armatury warto zdać się na doświadczenie ekspertów i wybierać wysokiej jakości produkty wykonane przez renomowanych i solidnych producentów, takich jak marka Keramag.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Umywalki i zlewy Keramag to wysokiej klasy elementy wyposażenia łazienki zaprojektowane i stworzone z myślą o maksymalnym komforcie ich przyszłych użytkowników. W ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl posiadamy ogromny wybór armatury łazienkowej tego renomowanego producenta, w tym różnego rodzaju umywalki o odmiennych kształtach, rozmiarach i przeznaczeniu. Od klasycznych modeli z pojedynczym otworem wyposażonych w otwór przelewowy zapobiegający przepełnieniu się umywalki, poprzez ceramikę w uniwersalnym białym kolorze stawianą na blacie, aż po umywalki w fantazyjnych kształtach przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. W asortymencie dostępnym na stronie znajdziesz również umywalki i zlewy Keramag stworzone z myślą o osobach niepełnosprawnych, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i miejscach publicznych. Modele montowane na ścianie wymagają dodatkowych postumentów i półpostumentów, które również posiadamy w ofercie w atrakcyjnych cenach!

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, jaką umywalkę wybrać do bardzo małej łazienki. Dlatego zebraliśmy specjalnie wszystkie przydatne informacje, by ułatwić ten wybór. Poznaj nasze porady, dzięki którym zamówisz armaturę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań. Przy wyborze zwróć również uwagę na wygląd umywalki, by dopasować ją do całego pomieszczenia.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

To, co jest najważniejsze podczas kupowania nowej umywalki to jej rozmiar, wygląd i materiał, z którego jest wykonana. Pamiętaj również, by dawała ona duży komfort podczas użytkowania. Poznaj więcej szczegółów na temat umywalki nablatowej, A dzięki temu dokonasz słusznej decyzji. To sprawi, że nowa umywalka będzie wygodna i posłuży Ci przez wiele lat.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Jaka umywalkę łatwiej jest czyścić? Który model jest najtrwalszy? Na rynku znajduje się różnego rodzaju armatura sanitarna, więc warto poznać informacje na ich temat. Poznaj cechy charakterystyczne tych produktów i przekonaj się, czy kształt wpływa na zastosowanie.