Akcesoria łazienkowe Kfa

(3 produktów)
i

Odpowiednio dobrana armatura to nie wszystko. Aby łazienka była w pełni funkcjonalna, zadbać należy również o odpowiednio dopasowane akcesoria. W naszym sklepie 123lazienka.pl znaleźć można między innymi produkty marki KFA.

Więcej informacji o Akcesoria łazienkowe

Jednym z typów akcesoriów łazienkowych KFA dostępnych w naszym asortymencie są spusty automatyczne nazywane również korkami. Produkt ten służy do otwierania i zamykania odpływu wody. Sterowanie nim jest niezwykle proste i polega na jego naciśnięciu. Do zalet korków zaliczyć można między innymi łatwość w utrzymaniu w czystości. Bardzo często element ten jest sprzedawany w zestawie razem z wanną czy umywalką. Wybierając spust automatyczny, kluczową kwestią jest jego odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W naszym sklepie zaopatrzyć się można również w praktyczne uchwyty ścienne, które doskonale sprawdzą się w przypadku osób starszych o ograniczonej zdolności poruszania się. Pozwalają one na komfortowe korzystanie z WC czy prysznica. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Akcesoria łazienkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jakie akcesoria łazienkowe powinny znaleźć się w Twojej łazience, ten wpis jest dla Ciebie. W tym artykule przedstawimy Ci zbiór informacji dotyczących akcesoriów łazienkowych. Jakie akcesoria łazienkowe wybrać, na co zwrócić uwagę, jak dobrać ich styl, rozmiar i kształt - przeczytaj ten wpis, a dowiesz się wszystkich tych informacji.

Dekoracje do łazienki

Dekoracje do łazienki

Czy interesujesz się tematyką wystroju wnętrz? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię nasz wpis dotyczący dekoracji łazienkowych. Łazienka to miejsce, w którym każdy z nas przebywa codziennie i dlatego warto zadbać o jej stylowy wygląd. W tym artykule dowiesz się co nieco na temat dekoracji łazienkowych, dzięki którym to pomieszczenie zyska nowy wygląd.

Czas, aby odmienić łazienkę

Czas, aby odmienić łazienkę

Pragniesz odmienić wygląd swojej łazienki, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak zmienić styl i wygląd swojej łazienki. W tym wpisie poruszamy ważne kwestie związane z różnymi możliwościami, jakie warto wziąć pod uwagę podczas metamorfozy łazienki. Sprawdź, jakie informacje przygotowaliśmy dla Ciebie na ten temat!