Baterie Kfa

(10 produktów)
i

Bateria to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Do kategorii tej zalicza się modele prysznicowe, wannowe, umywalkowe czy bidetowe. W naszym sklepie zaopatrzyć się można w produkty tego typu marki KFA. Zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji o Baterie

Baterie KFA to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii z asortymentu naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl. Coś dla siebie znajdą tu zarówno właściciele łazienek urządzonych klasycznie, jak i osoby, które preferują wnętrza utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Głowice dostępnych tu baterii zostały wykonane z mosiądzu, który jest materiałem odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i łatwym w utrzymaniu w czystości. W większości przypadków posiadają one ponadczasowe, chromowane wykończenie. Baterie to jednak nie jedyne produkty, które można znaleźć w tej kategorii. Dostępne są tutaj również głowice termostatyczne, uchwyty, przedłużacze do wylotu, przyłącza kątowe, rozety stożkowe czy końcówki wylotu. Produkty te objęte są gwarancją producenta, której okres waha się od 2 do 10 lat.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Łazienka jest pomieszczeniem, które powinno doskonale odzwierciedlać nasze potrzeby. To właśnie w tym miejscu przebywamy codziennie przez sporą ilość czasu. Nawet najmniejsze akcesoria i armatura łazienkowa mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie w trakcie użytkowania łazienki. Dowiedz się, jaką baterię wybrać, aby doskonale pasowała do Twojej łazienki marzeń.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Jeśli zależy Ci, aby czuć się w łazience komfortowo i przyjemnie, zadbaj o odpowiednie akcesoria łazienkowe. W tym artykule omówiliśmy jaki wpływ mają akcesoria łazienkowe oraz akcesoria do baterii, na codzienne użytkowanie tego pomieszczenia. Przeczytaj ten wpis, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego zagadnienia.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne są w ostatnich latach bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym w łazienkach. Jeśli planujesz zakup takiej baterii, dowiedz się więcej o ich zaletach i wadach. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie szereg ciekawostek oraz informacji, które powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup baterii z termostatem.