Baterie - akcesoria Kfa

(0 produktów)
i

Aby możliwe było korzystanie z baterii łazienkowej, należy wyposażyć ją w stosowne akcesoria. W produkcji tego typu elementów specjalizuje się między innymi firma KFA. Jej produkty dostępne są na stronie 123lazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Baterie - akcesoria KFA to kategoria, w której znaleźć można szereg praktycznych produktów. W zależności od modelu, są one objęte 2-, 5- lub 10-letnią gwarancją producenta. Jednym z oferowanych produktów jest rozeta kulista w modelu 974-161-00-BL. Bateria została wykonana z mosiądzu, który jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, łatwym w utrzymaniu w czystości oraz estetycznym. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 20 sztuk produktu. Kolejna propozycja to rurka z oringiem 826-019-00. W jej produkcji również posłużono się mosiądzem. Rurka ma klasyczne, chromowane wykończenie. Opakowanie zbiorcze zawiera 50 sztuk produktu. W kategorii tej dostępne są również inne, równie przydatne akcesoria takie jak uchwyty do baterii, przedłużacze elastyczne czy uchwyty czworokątne.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Łazienka jest pomieszczeniem, które odwiedzamy kilka razy dziennie. Właśnie dlatego podczas projektowania łazienki należy zadbać, aby każdy element jej wyposażenia był odpowiednio dobrany i pasował do całości. W tym artykule zebraliśmy szereg informacji, dzięki którym dowiesz się, jaki model baterii łazienkowej wybrać. Zapraszamy do lektury!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W dzisiejszych czasach wiele osób pragnie, aby ich łazienka była piękna i funkcjonalna. Jak tego dokonać? Należy wybrać odpowiednie akcesoria łazienkowe. W tym wpisie przedstawiamy, jak za pomocą akcesoriów do baterii oraz innych gadżetów łazienkowych wykreować komfortową i funkcjonalną łazienkę marzeń.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne to popularne rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób. Jeśli planujesz zainstalować taki rodzaj baterii w swojej łazience, ale nadal nie jesteś pewien, czy to dobry pomysł, przeczytaj ten artykuł. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw przydatnych informacji dotyczących baterii z termostatem. Ich wady i zalety, a także budowę poznasz, zagłębiając się w treść tego wpisu.