Baterie bidetowe Kfa

(2 produktów)
i

Bidet to element wyposażenia, który coraz częściej spotkać można we współczesnych łazienkach. Wyglądem zbliżony jest do miski WC, w związku z czym powinien nawiązywać do niej pod względem designu. W naszym sklepie zaopatrzyć się można między innymi w baterie bidetowe KFA.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

W kategorii baterie bidetowe KFA znaleźć można kilkadziesiąt modeli zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Jedną z nich jest model Mokait 5537-015-00 wyprodukowany z mosiądzu. Jest to tworzywo charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia, łatwością w utrzymaniu w czystości oraz estetycznym wyglądem. Produkt posiada klasyczne, chromowane wykończenie. Jest to bateria 1-otworowa. Elementem sterującym jest tu regulator ceramiczny o średnicy 3,5 centymetra. Produkt wyposażony jest w napowietrzacz Rub Clean. Przepływ wody wynosi tu 6 litrów na minutę, a ciśnienie robocze - 3 atmosfery. Maksymalna temperatura wody to 90 stopni Celsjusza, a zalecana - 65 stopni Celsjusza. Bateria zaliczana jest do II grupy akustycznej. Posiada praktyczną, ruchomą wylewkę o długości 12,4 centymetra. Produkt jest objęty 10-letnią gwarancją producenta.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Remont łazienki to zadanie, które wiąże się z podejmowaniem wielu wyborów dotyczących wyposażenia tego pomieszczenia. Komfortowa i funkcjonalna łazienka to taka, w której wszystkie elementy doskonale pasują do siebie. Bateria jest jednym z elementów, który należy wziąć pod uwagę, projektując łazienkę. Przeczytaj, jaki model baterii wybrać.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie komfortu korzystania z łazienki jest możliwe tylko wtedy, jeśli zadbamy o funkcjonalność i stylowy wygląd tego pomieszczenia. Osiągnąć to można przy pomocy odpowiednich akcesoriów. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jakie akcesoria do baterii oraz inne akcesoria łazienkowe wybrać.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Zakup baterii z termostatem to doskonały pomysł dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania. Bateria termostatyczna pozwoli Ci uzyskać optymalną temperaturę wody od razu po odkręceniu jej. Co należy wiedzieć o bateriach termostatycznych przed ich zakupem? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz wszystkie wady i zalety takiego rozwiązania.