Baterie prysznicowe podtynkowe Kfa

(1 produkt)
i

Baterie prysznicowe podtynkowe to rozwiązanie, z którym coraz częściej spotkać można się w aranżacjach nowoczesnych łazienek. Wpływ na to ma między innymi jego estetyczny wygląd. Tego typu produkty znaleźć można między innymi w asortymencie marki KFA.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe podtynkowe

W kategorii baterie prysznicowe podtynkowe KFA znaleźć można między innymi model ARIANA 579-421-00. Produkt został wykonany z mosiądzu, który jest materiałem odpornym na uszkodzenia, łatwym w utrzymaniu w czystości i estetycznym. Posiada on klasyczne, chromowane uszkodzenie. Waga produktu to 3,13 kilograma, a wymiary rozety - 20 na 13 centymetrów. Elementem sterującym jest tutaj regulator termostatyczny. Przepływ wody wynosi 12 litrów na minutę, a ciśnienie robocze - 3 atmosfery. Produkt jest objęty 10-letnią gwarancją producenta. Dostępna na rynku armatura podtynkowa składa się z części natynkowej, czyli widocznej (w jej skład wchodzi dźwignia regulacji temperatury i mocy strumienia oraz rozeta maskująca) oraz podtynkowej - ukrytych w ścianie elementów, których zadaniem jest dostarczanie wody.

Baterie prysznicowe podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Remont mieszkania jest skomplikowanym procesem, który wykonuje się zazwyczaj raz na kilka lat. Jeśli planujesz wprowadzić zmiany w swojej łazience, nie zapomnij uwzględnić niewielkich elementów, takich jak bateria prysznicowa. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać, przeczytaj ten artykuł.

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Czy szykujesz się do wymiany baterii prysznicowej? A może planujesz kompleksowy remont łazienki? W obu przypadkach będziesz musiał zaopatrzyć się w nową baterię prysznicową. Obecnie na rynku znaleźć można baterie prysznicowe z termostatem oraz modele bez tej funkcji. Co bardziej opłaca się wybrać? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Planujesz remont łazienki, ale nie wiesz, jaki rodzaj baterii prysznicowej wybrać? Przeczytaj ten artykuł, aby zapoznać się z różnymi opcjami. W tym wpisie poruszamy temat różnych modeli baterii prysznicowych oraz ich funkcji. Koniecznie zapoznaj się z treścią tego artykułu, jeśli chcesz wybrać odpowiedni model baterii prysznicowej do swojej łazienki.