Baterie wannowo - prysznicowe Kfa

(2 produktów)
i

Urządzając łazienkę, należy zadbać o wybór odpowiedniej baterii wannowo-prysznicowej KFA. Jest to bowiem produkt, z którego korzystamy każdego dnia. Bogaty asortyment tego typu baterii można znaleźć w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Produkty z naszego sklepu dostępne są w różnych stylach. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasyki, jak i stylu retro czy wnętrz zaaranżowanych w stylu minimalistycznym. Jednym z godnych polecenia produktów jest model Mokait 5535-210-00, który został wyprodukowany z mosiądzu. Jest to materiał łatwy do utrzymania w czystości, estetyczny i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Bateria posiada klasyczne, chromowane wykończenie. Jej waga to 4,65 kilograma. Elementem sterującym jest tu regulator ceramiczny o średnicy 35 milimetrów. Maksymalny przepływ wody baterii to 19 litrów na minutę, ciśnienie robocze - 3 atmosfery, a temperatura - 90 stopni Celsjusza (zalecana to 65 stopni Celsjusza). Produkt zaliczany jest do II grupy akustycznej. Bateria objęta jest 10-letnią gwarancją producenta.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Podobnie jak kuchnia, również łazienka jest pomieszczeniem, które wymaga dostępu do wody bieżącej. W tym celu, jako końcowy element za przyłączem wodociągowym, na umywalkach i w kabinach prysznicowych podłączana jest bateria. Nasz artykuł opisuje, jak prawidłowo podłączyć baterię oraz czym się kierować przy jej zakupie.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Aby móc korzystać z łazienki w sposób komfortowy, zdecydowanie warto jest dobrze ją wyposażyć w tym celu. Nasz artykuł przedstawia wszechstronne porady odnośnie wystroju wnętrza łazienki oraz opisuje, jakie akcesoria wybrać do łazienki, aby można było z niej korzystać w sposób łatwy i przyjemny. Zapraszamy!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna to jeden z rewolucyjnych wynalazków w zakresie instalacji sanitarnych. Specjalnie opatentowana konstrukcja, umożliwia stabilne utrzymanie temperatury wody na zadanym poziomie. Odwiedź nasz blog i dowiedz się, jak działa bateria termostatyczna oraz które modele są warte zakupu.