Wylewki do baterii Kfa

(1 produkt)
i

Wylewka to jeden z kluczowych elementów każdej baterii stanowiący jej zwieńczenie. Jako że to przez nią wypływa strumień wody, niezwykle ważne jest odpowiednie jej dopasowanie. W wylewki do baterii KFA zaopatrzyć można się między innymi na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Wylewki do baterii

Wybierając wylewkę do baterii, pierwszą kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest jej kształt oraz wielkość - to właśnie one wpływają bowiem na komfort codziennego użytkowania produktu. Idealny model powinien być na tyle wysoki, by umożliwiać swobodne mycie nawet bardzo wysokich naczyń. Z drugiej strony nie należy go mocować za wysoko - spadający strumień wody mógłby się wówczas rozchlapywać na boki. Jeśli chodzi o kształt, dostępne są zarówno modele płaskie, jak i te, które swoim kształtem przypominają literę C, L, F oraz S. Warto tu zdawać sobie sprawę z faktu, iż modele posiadające gwint skierowany w dół są przeznaczone do armatury stojącej, a w górę - ściennej. Oferowane w naszym sklepie wylewki do baterii KFA objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Wylewki do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Urządzając domową łazienkę, zadbać należy o to, by znalazła się w niej funkcjonalna, estetyczna bateria. To gwarancja codziennego komfortu korzystania z tego pomieszczenia. Dostępne na sklepowych półkach baterie różnić mogą się od siebie między innymi rodzajem głowicy i obecnością perlatora lub termostatu.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Jak sprawić, by korzystanie z łazienki było w pełni komfortowe? W tym celu warto zaopatrzyć się w specjalne dodatki do baterii, takie jak przełączniki, półki, zawory czy uchwyty. By wnętrze to prezentowało się spójnie, warto zastosować w nim różnego rodzaju stylowe dodatki, takie jak obrazy na ścianę czy rośliny.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się baterie łazienkowe wyposażone w termostat. Dotyczy to modeli tak nawannowych, jak i prysznicowych czy umywalkowych. We wpisie prezentujemy, w jaki sposób działają tego typu baterie, jak są zbudowane i jakie są ich główne zalety.