Baterie kuchenne Kfa

(3 produktów)
i

Bateria to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Jest to produkt, z którego korzystamy każdego dnia - czy to myjąc naczynia, czy gotując, czy sprzątając. Szukając niezawodnych baterii kuchennych KFA, warto zajrzeć na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Oferujemy modele w zróżnicowanych stylach. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasyki, jak i osoby, które preferują wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym. Niezwykle ciekawie prezentuje się model Calix 6543-915-00. Został on wykonany z mosiądzu, będącego materiałem efektownym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i łatwym w utrzymaniu w czystości. Produkt posiada klasyczne, chromowane wykończenie. Elementem sterującym jest tutaj regulator ceramiczny o średnicy 35 milimetrów. Bateria jest wyposażona w napowietrzacz. Przepływ wody wynosi tu 9 litrów na minutę, ciśnienie robocze - 3 atmosfery, a maksymalna temperatura wody - 90 stopni Celsjusza (zalecana to 65 stopni Celsjusza). Produkt jest zaliczany do II grupy akustycznej. W roli wylewki występuje tu obrotowy, elastyczny wylot. Bateria jest objęta aż 10-letnią gwarancją producenta.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jeśli interesujesz się tematyką remontowania łazienek, powinieneś wiedzieć o nich wszystko. Między innymi powinieneś zapoznać się z tematem baterii. W tym artykule zebraliśmy garść informacji, dzięki którym dowiesz się, jaki model baterii wybrać do swojej łazienki. Zebrane informacje pozwolą Ci na decyzję, dzięki której Twoja łazienka stanie się stylowa i funkcjonalna.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Czy zastanawiasz się, co jeszcze mógłbyś zrobić, aby Twoja łazienka była jeszcze piękniejsza i bardziej funkcjonalna? Odpowiedź jest bardzo prosta - zadbaj o odpowiednie akcesoria łazienkowe! W tym artykule przedstawimy szereg korzyści, które zauważysz w swojej łazience po instalacji akcesoriów do baterii oraz akcesoriów łazienkowych.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne są w dzisiejszych czasach niemal standardowym wyposażeniem łazienek. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie, przeczytaj ten artykuł. Przedstawiliśmy w nim najciekawsze opinie dotyczące wad i zalet baterii termostatycznych, a także opisujemy sposób działania tego typu modeli.