Prysznice Kfa

(77 produktów)
i

Prysznic stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Jeśli szukasz kabiny lub akcesoriów prysznicowych takich jak słuchawki, przyłącza kątowe, ramiona prysznicowe czy deszczownice, poznaj ofertę sklepu 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

Prysznice KFA to jedna z kategorii dostępnych w naszym sklepie. Znaleźć można tu szereg niezawodnych produktów najwyższej jakości wykonanych z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Dostępne są tu modele zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Korpusy większości produktów z tej kategorii zostały wyprodukowane z mosiądzu, który jest tworzywem odpornym na uszkodzenia, estetycznym i łatwym w utrzymaniu w czystości. W produktach marki przeważa tradycyjne, ponadczasowe, chromowane wykończenie. Każdy z prysznicy KFA jest objęty gwarancją producenta, której okres waha się od 2 do 10 lat. Kupując produkty z tej kategorii, można mieć pewność, że posłużą Ci przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze idealnego prysznica!

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Poznaj wszystkie rodzaje kabin prysznicowych i wybierz najlepszą do swojej łazienki. Producenci oferują kilka typów tej armatury, dlatego warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej. Przygotowaliśmy serię ciekawych informacji, postanowiliśmy przeanalizować rodzaje kabin prysznicowych od podszewki!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Pielęgnacja armatury to ważna część dbania o wyposażenie łazienki. Czy wiesz, w jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową? Przedstawiamy innowacyjne i w pełni bezpieczne sposoby, dzięki którym Twoja armatura będzie lśnić i posłuży przez długi czas, bez jakichkolwiek awarii.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Sprawdź, jak wygląda idealny zestaw prysznicowy, który skierowany jest do miłośników armatury natryskowej. To produkt, który zapewnia maksymalny komfort w trakcie kąpieli, a swoją stylistyką przyciąga wzrok. Ty również możesz mieć taki zestaw w swojej łazience!