Deszczownice Kfa

(1 produkt)
i

Deszczownica to element zestawu prysznicowego, który w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Stanowi on idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników delikatnych, łagodnych kąpieli. Bogaty wybór takich produktów znaleźć można w ofercie marki KFA na stronie internetowej 123lazienka.pl

Więcej informacji o Deszczownice

Dostępne w naszym sklepie deszczownice KFA dostępne są zarówno w wersjach klasycznych, jak i minimalistycznych. Znaleźć można tu między innymi model Aquila 841-198-00, który został wykonany z połączenia mosiądzu oraz ABS. Sprawia to, że jest on estetyczny, łatwy w utrzymaniu w czystości i odporny na uszkodzenia. Posiada ponadczasowe, chromowane wykończenie. Średnica talerza deszczownicy wynosi 18 centymetrów, a długość drążka - 97 centymetrów. Znajdujący się w zestawie wąż został wyprodukowany z metalu. Deszczownica wyposażona jest w system Easy Clean, który skutecznie zapobiega powstawaniu osadów na jej powierzchni. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą deszczownic marki KFA dostępną na naszej stronie.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

W ostatnim czasie klienci coraz chętniej decydują się na wybór deszczownicy do swojej łazienki. To zrozumiałe, wprowadza ona bowiem większą wygodę podczas kąpieli. Jednak jakie jeszcze ma zalety i czy na pewno warto się na nią zdecydować? Na to i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź z jednego z naszych artykułów na blogu.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą, czy może słuchawką prysznicową? Co wybrać, aby być w pełni zadowolonym? To pytanie, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Każdy element ma swoje zalety i wady, a wszystkie przedstawiamy na naszym blogu. Sprawdź, dzięki czemu będziesz miał większą wiedzę i łatwiejszy wybór!

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Czy deszczownice to na pewno nowoczesne rozwiązanie do każdej łazienki? Co oferują i dlaczego ich wybór będzie dobrą decyzją? Wiele z tych pytań pozostaje bez odpowiedzi, ale nie u nas! Na naszym blogu znajdziesz szereg informacji na temat deszczownic, ich wady oraz zalety, zapraszamy do czytania!