Baterie Kludi

(18 produktów)
i

Urządzając łazienkę warto zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniej baterii - w ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości modele zaprojektowane i stworzone z myślą o różnym zastosowaniu. Asortyment obejmuje między innymi wysokiej jakości baterie marki Kludi, które zachwycają designerkim wzornictwem, minimalistyczną formą oraz ponadczasową funkcjonalnością.

Więcej informacji o Baterie

Wybór idealnej baterii wcale nie jest łatwy - doskonale o tym wiemy, dlatego postanowiliśmy ułatwić go nieco naszym klientom. Wychodząc naprzeciw ich najbardziej wygórowanym oczekiwaniom wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu o nowoczesne baterie Kludi, w tym m.in. jednouchwytowe baterie bidetowe pochodzące z kolekcji Kludi BOZZ, modele natryskowe z serii Zenta przeznaczone do montażu naściennego, armaturę umywalkową wyposażoną w wygodny perlator s-pointer Eco oraz baterie wannowo-prysznicowe z ceramiczną głowicą i ogranicznikiem wypływu gorącej wody. W asortymencie posiadamy również wiele modeli baterii kuchennych wyposażonych w szereg innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort codziennego użytkowania, takich jak: optyczny czujnik ruchu, regulacja temperatury za pomocą uchwytu czy elektroniczny moduł ze wskaźnikiem poziomu baterii. Aby każdy z tych elementów mógł prawidłowo funkcjonować i cieszyć się długą żywotnością należy zadbać o ich prawidłowy montaż - na 123lazienka.pl znajdziesz również wylewki do baterii i wiele przydatnych akcesoriów, m.in.:elementy podtynkowe, zawory kątowe oraz przełączniki dwu- i trzykierunkowe.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Poza urządzeniami sanitarnymi ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki są baterie. Umożliwiają one prawidłowe działanie i komfortowe użytkowanie kranu. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wachlarz nowoczesnych modeli z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Większość wyposażono w perlator zapewniający oszczędne zużycie wody.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Akcesoria do baterii to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Znacząco wpływają na komfort podczas korzystania z urządzeń sanitarnych, a przy tym chronią instalację przed uszkodzeniami czy niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Aktualnie na rynku dostępnych jest mnóstwo detali, takich jak uchwyty, zawory czy przełączniki.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Przy urządzaniu łazienki duże znaczenie mają elementy armatury, jak i odpowiednio dobrane akcesoria. Do nowoczesnych pomieszczeń świetnym rozwiązaniem są baterie termostatyczne. Umożliwiają one regulowanie temperaturą wody, dzięki czemu codzienna toaleta stanie się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.