Baterie bidetowe Kludi

(0 produktów)
i

Jeśli chcesz kompleksowo urządzić swoją łazienkę lub toaletę, z pewnością planujesz także montaż bidetu. Na 123lazienka.pl znajdziesz baterie bidetowe marki Kludi cieszące się popularnością ze względu na jakość, estetykę i funkcjonalność.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Bidety coraz częściej pojawiają się w naszych domach z uwagi na przydatność, proste i szybkie zadbanie o higienę, a także oszczędność wody. Decydując się na takie praktyczne rozwiązanie, oprócz bidetu potrzebna Ci będzie specjalna bateria. Znajdziesz ją w naszym sklepie w kategorii baterie bidetowe Kludi. Oferowane produkty są nie tylko estetycznie wykonane i trwałe, ale zaprojektowane z myślą o praktycznym aspekcie. Funkcjonalne baterie do bidetu cieszące się największą popularnością to produkty jednouchwytowe przeznaczone do jednootworowego stojącego montażu. Dla osób, które szukają armatury łazienkowej stylizowanej na XIX wieczną modę, polecamy baterie bidetowe dwuuchwytowe z krzyżowymi uchwytami, tak samo nowoczesne pod kątem technologii co jednouchwytowe wersje. Wszystkie prezentowane modele w trosce o trwałość i wygodę użytkowania posiadają ceramiczną głowicę z ogranicznikiem wypływu gorącej wody i perlator. Armatura ta cieszy się dużym zainteresowaniem również dlatego, że cechuje ją wysoka klasa przepływu zapewniająca oszczędność wody na poziomie 40%. Produkty sygnowane marką Kludi to inteligentne rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w Twojej łazience lub toalecie.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Czy wiesz już, na jaki model baterii łazienkowej się zdecydujesz? Pozornie podjęcie decyzji wydaje się proste, ale pamiętaj, że jest to inwestycja na kilka lub kilkanaście lat. Przeanalizuj dokładnie modele, które Ci się podobają, a przy okazji dostosuj się do naszych rad. Wówczas uda Ci się znaleźć najlepszą armaturę!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W przypadku aranżacji łazienki nie ma miejsca na półśrodki. Jeżeli chcesz uzyskać oryginalny efekt stylistyczny musisz skupić się na każdym, nawet najdrobniejszym elemencie wyposażenia. Funkcjonalną dekoracją mogą być akcesoria do baterii, która poza estetyką okaże się być przydatne w wielu sytuacjach.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Jeżeli masz w planach aranżację nowej bądź remontowanej łazienki, skup się dokładnie na zamawianej armaturze. Poza wanną, prysznicem, czy miską WC nie możesz zapomnieć o bidecie. Dlaczego mieć na wyposażeniu tego typu element? Zebraliśmy informacje na ten temat tutaj.