Baterie prysznicowe Kludi

(27 produktów)
i

Wybierając armaturę łazienkową, istotne są technologia, jakość i design produktów. Baterie prysznicowe marki Kludi spełniają oczekiwania konsumentów kierujących się powyższymi wartościami, zapewniając tym samym niezawodne rozwiązania do łazienek.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe

Jeśli czeka Cię generalny remont łazienki, asortyment w naszym sklepie, pomoże Ci w realizacji zaplanowanego celu. Baterie prysznicowe Kludi do montażu naściennego to propozycja modeli wyróżniających się niebywałą funkcjonalnością oraz spektakularną technologią. Oferowane produkty także doskonale wpisują się w design łazienek urządzanych w nowoczesnym lub klasycznym stylu. W kolekcjach producenta znajdują się wersje jednouchwytowe i dwuuchwytowe, w tym również baterie mające uchwyty krzyżowe oraz ceramiczne głowice o regulacji 180 stopni. Część baterii prysznicowych Kludi wyposażona została w praktyczne dodatkowe funkcje. Mowa tu o uchwytach regulacji temperatury z blokadą przy 38 stopniach Celsjusza, nie nagrzewającej się obudowie, ogranicznikach umożliwiających 50% redukcję zużycia wody czy sitku wychwytującym zanieczyszczenia. Powyższe funkcje pozwalają oszczędzać wodę i prąd, a tym samym zredukować koszty zużycia mediów. Baterie prysznicowe marki Kludi przeznaczone do montażu naściennego zasługują na uwagę ze względu na nowoczesne wzornictwo i kolorystykę. Wśród armatury prysznicowej producenta nie brakuje alternatywy dla tradycyjnego chromu. Odważna czerń lub delikatna biel to dwie intrygujące wersje kolorystyczne baterii prysznicowych, doskonale wpisujących się w oryginalne aranżacje łazienek.

Baterie prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Wybór armatury łazienkowej dla wielu osób może być nie lada problemem. Na rynku nie brakuje bowiem baterii łazienkowych wyposażonych w szereg innowacyjnych funkcji - jedną z nich jest termostat, który dla jednych jest zbędnym luksusem, a dla innych praktycznym elementem, podnoszącym komfort codziennej kąpieli. O zaletach i wadach baterii termostatycznych przeczytasz w artykule.

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Obecność na rynku wielu rodzajów baterii łazienkowych może sprawiać problem osobom, poszukującym stylowych i zarazem praktycznych rozwiązań. Wśród dostępnych modeli nie brakuje baterii wyposażonych w termostat czy perlator, które niewątpliwie posiadają wiele praktycznych zalet. Którą z nich wybrać? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

,,Diabeł tkwi w szczegółach” - doskonałym na to przykładem są akcesoria do baterii, które mimo niewielkich rozmiarów odgrywają znaczącą rolę w wystroju łazienki. Półki, uchwyty i przełączniki pełnią bowiem nie tylko funkcje dekoracyjne, ale przede wszystkim praktyczne - mają również wpływ na poprawę bezpieczeństwa i komfortu podczas codziennej toalety.