Baterie umywalkowe Kludi

(12 produktów)
i

Jeśli marzysz o eleganckiej i funkcjonalnej łazience, postaw na oferowaną w naszym sklepie idealną armaturę sanitarną wielu cenionych producentów. Baterie umywalkowe marki Kludi to propozycja doskonale pasująca do Twojego wnętrza.

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Bateria umywalkowa z racji tego, że jest bardzo ważną częścią armatury łazienkowej, powinna wyróżniać się designem pasującym do stylistyki wnętrza. Oprócz jej wyglądu istotną kwestią jest bezawaryjność, a tym samym trwałość. Doskonałym przykładem takiej armatury są baterie umywalkowe Kludi występujące w różnych wersjach. Dzieło tego producenta stanowią modele jednouchwytowe stojące, przeznaczone do szybkiego montażu jednootworowego, a także baterie ścienne przystosowane do podtynkowych instalacji. Każdą z tych propozycji przygotowaliśmy w sklepie 123lazienka w opływowych, a także geometrycznych kształtach, dzięki czemu baterię umywalkową można wybrać według własnego upodobania. Klientów robiących u nas zakupy, cieszy fakt możliwości wybrania armatury sanitarnej nie tylko w kolorze ponadczasowego chromu, ale też w innych odsłonach kolorystycznych, jak na przykład w stylowej i odważnej czerni czy delikatnej bieli, niezastąpionej w klasycznych wnętrzach. Przygotowując tę ofertę, kierowaliśmy się kryteriami, jakie są ważne dla klientów. Postawiliśmy więc na bezawaryjne modele o wysokiej trwałości, nie pomijając kwestii komfortu użytkowania i estetyki. W naszym sklepie niezwykłą popularnością cieszą się oszczędne baterie umywalkowe marki Kludi wyposażone w perlatory, głowice ceramiczne z ogranicznikiem wypływu gorącej wody, a także z możliwością regulacji kąta jej strumienia. Szeroka gama produktów sanitarnych na 123lazienka.pl została wybrana także w trosce o środowisko naturalne i oszczędność wody.

Baterie umywalkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Poszukiwania idealnej baterii umywalkowej warto zacząć od zapoznania się z ofertę znanych producentów armatury sanitarnej - wśród wielu modeli nie brakuje bowiem produktów różniących się kształtem, kolorem i ilością dodatkowych funkcji. Jaka bateria najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Poznaj kilka wskazówek, które pomogą Ci w dokonaniu wyboru!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Osoby, które urządzają łazienkę lub planują jej remont doskonale wiedzą, jak ogromne znaczenie mogą mieć pozornie mało istotne detale - doskonałym na to przykładem są akcesoria do baterii, które nie tylko stanowią estetyczny element wykończenia wnętrza, ale też znacznie podnoszą komfort codziennej toalety.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników w różnym wieku - doskonale wiedzą o tym producenci armatury, którzy oferują przyszłym klientom szeroki wybór nowoczesnych modeli. Przed zakupem warto jednak poznać wady i zalety tego typu rozwiązań oraz poznać zasady funkcjonowania termostatu.