Brodziki Koło

(50 produktów)
i

Jeśli szukasz wyposażenia kabiny prysznicowej znanych i cenionych producentów, w sklepie 123lazienka znajdziesz propozycje, które z pewnością Cię zadowolą. Postaw na brodziki Koło będące trwałym i funkcjonalnym rozwiązaniem do Twojej łazienki.

Więcej informacji o Brodziki

Obok oferty brodzików marki Koło nie sposób przejść obojętnie. Prezentowane modele doskonale wpisują się w każdą stylistykę łazienkowego wnętrza. Przygotowując tę kategorię, pomyśleliśmy o klientach, którzy szukają brodzików prostokątnych, kwadratowych, a także półokrągłych. Część z nich świetnie sprawdzi się w roli wyposażenia małej łazienki. Brodziki w większych rozmiarach są natomiast doskonałym wyborem do dużych i przestronnych wnętrz zwanych salonami łazienkowymi. Produkty proponowane w tej kategorii zostały wykonane z myślą o trwałości, czyli również odporności na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia charakterystyczne dla kabin prysznicowych. Wyprodukowane z sanitarnego akrylu stanowią rozwiązanie na długi czas użytkowania. Są niezwykle proste w czyszczeniu, dlatego tak chętnie wybierane przez osoby ceniące szybkie porządki. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się brodziki Koło ze zintegrowaną obudową do kompletowania z nogami do brodzików, a także osobno sprzedawane obudowy i nogi. Dla osób szukających łazienkowego brodzika, z którego będzie mogło bezpiecznie korzystać również dziecko, polecamy głęboki brodzik wyposażony w siedzisko. Zróżnicowana wielkość, głębokość i kształt prezentowanego wyposażenia do łazienki pozwala wybrać model idealny dla całej rodziny.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Urządzając łazienkę warto pamiętać o kilku zasadach - najważniejsza z nich głosi, że wybierane sprzęty powinny spełniać nie tylko funkcje dekoracyjne, ale przede wszystkim praktyczne. Decydując się na płytki lub głęboki brodzik warto poznać przed zakupem zalety i wady każdego z rozwiązań. Przeczytasz o nich w naszym artykule.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływ liniowy - hit czy kit? Z pewnością jest to praktyczne rozwiązanie, które docenią osoby starsze i posiadacze łazienek o niewielkim metrażu - problemem w niektórych przypadkach może być jedynie jego instalacji, która ma pewne ograniczenia. Przed podjęciem decyzji warto też poznać wady i zalety ,,prysznica bez brodzika”.

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Szukasz idealnego brodzika do niewielkiej łazienki? A może modelu, w którym wygodnie wykąpiesz malucha? Stawiasz na nowoczesność i zastanawiasz się nad instalacją odpływu liniowego? Na rynku znajdziesz wiele rodzajów brodzików - od półokrągłych i prostokątnych, poprzez płytkie i głębokie, aż rozwiązania umożliwiające rezygnację z brodzika. O najpopularniejszych modelach brodzików dowiesz się z tekstu!