Prysznice Koło

(11 produktów)
i

Jeśli szukasz nowoczesnego wyposażenia do łazienek, w sklepie 123Łazienka znajdziesz każdy potrzebny Ci produkt. Kategoria prysznice marki Koło obejmuje kabiny prysznicowe, ścianki, drzwi i akcesoria.

Więcej informacji o Prysznice

Wybierając nową armaturę do łazienki, w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów doskonale spełniających Twoje oczekiwania. W kategorii prysznice producenta Koło oferujemy kabiny prysznicowe w eleganckim półokrągłym kształcie, a także modele w geometrycznej wersji, czyli kabiny prysznicowe kwadratowe. Zróżnicowanie pod kątem rozmiarów pozwoli Ci dokonać wyboru pod kątem metrażu łazienki. Zdając sobie sprawę, jak różne są oczekiwania względem prysznica, w naszej ofercie nie zabrakło kabin prysznicowych z przejrzystymi szybami w różnej grubości, ale też satynowanymi zapewniającymi prywatność podczas kąpieli. Szczególną część oferty w kategorii prysznice Koło zajmują drzwi prysznicowe, wśród których największą popularnością cieszą się modele posiadające profile ze srebrnym połyskiem. W trosce o satysfakcję klientów, w naszym sklepie nie mogło zabraknąć solidnych ścianek prysznicowych bocznych, a także parawanów nawannowych dla osób ceniących kąpiele w wannie.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Który rodzaj kabiny prysznicowej będzie idealnym wyborem do Twojej łazienki? Szukasz sprawdzonego rozwiązania? Poznaj rodzaje kabin, które będą praktyczne, funkcjonalne i trwałe. Modele świetnie wykończone, pasujące do stylu i wykończenia pomieszczenia. Rodzaj kabin oraz ich atuty i wady!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Już od dawna zastanawiasz się, w jaki sposób czyścić kabinę prysznicową, aby było to skuteczne? Znasz wiele sposobów, które jednak nie spełniają swojego zadania? Jeżeli masz już dość i chcesz się dowiedzieć, jaki będzie najlepszy sposób na czyszczenie powierzchni szklanych i chromowanych, zapraszamy!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Na rynku znajdziemy wiele zestawów prysznicowych, które wykazują praktyczne i funkcjonalne cechy. Są jednak zestawy idealne, łączące w sobie wszelkie niezbędne atuty. Pozwalają na wygodne i proste korzystanie z nich każdego dnia. Dostosowane do potrzeb wszystkich użytkowników w domu czy mieszkaniu!