Stelaże podtynkowe Koło

(7 produktów)
i

Czeka Cię generalny remont łazienki i toalety? Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które uczynią te pomieszczenia estetycznymi i funkcjonalnymi? Sprawdź produkty w kategorii stelaże podtynkowe marki Koło i ciesz się z nowego oblicza swojego wnętrza.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Asortyment oferowany w tej kategorii odgrywa w nowoczesnych łazienkach szczególną rolę. Dzięki nim łazienkowe wnętrze staje się przestronne, a także bardzo wygodne w użytkowaniu. Stelaże podtynkowe producenta Koło nie bez powodu znalazły się w ofercie naszego sklepu. Przygotowując ją, postawiliśmy na najlepszych producentów, oferujących profesjonalne i niezawodne rozwiązania. Wiedząc, że proponowany asortyment przeznaczony jest do łazienek i toalet, stelaże podtynkowe znalazły się w kilku podkategoriach zgodnie z ich przeznaczeniem do: WC, bidetu, pisuaru i umywalki. Szczególną część oferty na 123lazienka.pl stanowią także kompletne zestawy WC składające się ze stelaża podtynkowego i miski wiszącej. Jako sklep oferujący kompleksowe rozwiązania, nie zapomnieliśmy także o innych elementach niezbędnych do działania armatury sanitarnej, którymi są przyciski spłukujące marki Koło pochodzące z różnych kolekcji.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowa do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC nie zawsze budzi zaufanie klientów. Obawa o ewentualne naprawy, wymagające zniszczenia ściany, a także mocowanie miski WC do pozornie delikatnej konstrukcji zwiększa wątpliwości. Poznajmy zalety i wady nowoczesnych systemów do zabudowy.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Narożnik to miejsce w łazience, które często nie jest w pełni wykorzystane, dlatego producenci stelaży podtynkowych do WC proponują nowoczesne rozwiązanie, doskonale wypełniające tę aranżacyjną lukę. Innowacyjne systemy podtynkowe mają także możliwość bezpośredniego podłączenia do wentylacji, niezwykle istotnej w każdej łazience.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Standardowe miski WC z rantem, zwanym również kołnierzem to najczęściej spotykane modele w łazienkach. Producenci proponują jednak prawdziwą rewolucję, oferując nowoczesne wersje misek bezkołnierzowych, w których nie tylko łatwiej zachować czystość i higienę, ale też oszczędzić wodę.