Przyciski spłukujące Koło

(5 produktów)
i

Przyciski spłukujące firmy Koło to niezawodne rozwiązania do urządzeń sanitarnych, w których zamontowano spłuczki podtynkowe. Projektowane w oparciu o najnowsze trendy stanowią niezbędny element wyposażenia łazienek i toalet.

Więcej informacji o Przyciski spłukujące

W ofercie sklepu 123lazienka.pl znajdziesz niezwykle szeroki wybór przycisków spłukujących marki Koło. Najpopularniejsze przyciski spłukujące do stelaża oferują podwójny zakres spłukiwania i wykonane są z najwyższej jakości tworzywa. Różne wersje kolorystyczne: klasyczna biel, ponadczasowy chrom, uniwersalna czerń umożliwiają wybór przycisku spłukującego pasującego do aranżacji wnętrza. Dla bardziej wymagających klientów marka Koło ma w swojej ofercie przyciski spłukujące zawierające pneumatyczny zestaw uruchamiający oraz wersje w kolorze białego szkła. Prezentowane przyciski spłukujące marki Koło wyróżniają się uniwersalnym wyglądem odnajdującym się w łazienkach domowych, hotelowych, a także znajdujących się w obiektach użyteczności publicznych. Zachęcamy do zapoznania się z wieloma wersjami.

Przyciski spłukujące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Zdecyduj się na praktyczne rozwiązania w swojej łazience. Jednym z nich będzie miska WC, która przejawia funkcjonalność, pozwala utrzymać ją w czystości w prosty sposób, a do tego jest niezwykle wykończona. Wszystkie cechy zawarte w jednym produkcie. Sprawdź i przekonaj się o tym sam!

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Nie wiesz, jaki rodzaj miski WC wybrać? Twoim dylematem jest decyzja pomiędzy modelem stojącym i wiszącym? Każdy ma swoje zalety i wady, jeśli nie jesteś zdecydowany zapraszamy do naszego artykułu. Znajdziesz w nim szereg informacji na temat każdego rodzaju. Wybór z nami będzie prosty!

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Chcesz poznać rewolucyjny produkt w świecie misek WC? Uwielbiasz nowinki oraz praktyczne rozwiązania? W naszym artykule dowiesz się, jaki produkt zrewolucjonizuje Twoją łazienkę. Szereg informacji na jego temat, które pozwolą Ci się w końcu zdecydować na ten świetny wybór!