ZESTAWY Koło

(1 produkt)
i

Zestawy Koło, czyli stelaże podtynkowe z miskami ustępowymi lub bidetami to sprawdzone rozwiązania nie tylko do mieszkań i domów, ale też do hoteli i restauracji. Wyposażone w systemy oszczędności wody gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o ZESTAWY

Stelaże podtynkowe nie bez powodu stały się niezawodnym sposobem na schludną aranżację wnętrz łazienkowych. Montaż ubikacji bądź bidetu z zestawami Koło to gwarancja estetycznie prezentującego się pomieszczenia. W naszym sklepie szczególną popularnością cieszą się zestawy Koło będące połączeniem bezkołnierzowej miski i wytrzymałego stelaża. Model takiej miski ustępowej umożliwia proste czyszczenie i brak miejsca do osadzania się kamienia i zabrudzeń. Duża część zestawów marki Koło została wyposażona w opcję dwudzielnego spłukiwania pozwalającą na ekonomiczne i oszczędne korzystanie z wody. Z uwagi na różne rozmiary i modele podtynkowych zestawów znalezienie odpowiedniego produktu, w tym również pod kątem ceny, na 123lazienka.pl nie stanowi najmniejszego problemu.

ZESTAWY - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Projektując i urządzając łazienkę staramy się tak rozplanować wszystkie elementy, by wnętrze było funkcjonalne i łatwe do utrzymania czystości. Mając takie priorytety na uwadze coraz częściej sięgamy po stelaże podtynkowe, które pozwalają na estetyczne i wygodne powieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. A ty masz już taki zestaw?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaże podtynkowe umieszczane w narożniku to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można zagospodarować każdą wnękę lub ukryć instalację. Zobacz, jak możesz wykorzystać stelaże w łazience! To z pewnością będzie wnętrze pełne elegancji i estetycznego wyglądu. Przekonaj się o tym już dziś!

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Dzisiejszy rynek i nowoczesna technologia oferuje nam wyjątkowe produkty! Można by nawet stwierdzić, że nas miło zaskakuje! Może i u nas czas na taką zmianę? Wymiana miski? Z kołnierzem czy bez? Sprawdź, jakie propozycje przygotował dla Ciebie rynek w dziedzinie armatury sanitarnej i wybierz tą, która najbardziej przypadnie Ci do gustu!