Ubikacje i toalety Koło

(155 produktów)
i

Jeśli szukasz nowoczesnych technologii do swojej toalety, na 123lazienka.pl znajdziesz szeroki wybór potrzebnych rozwiązań najlepszej jakości. Ubikacje i toalety marki Koło to obszerna kategoria produktów w różnych cenach, a zatem również na Twoją kieszeń.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Remontując łazienkę lub toaletę, najważniejszymi kwestiami są funkcjonalność i odpowiedni design. Ubikacje i toalety Koło reprezentują nowoczesne technologie mające wpływ na komfort użytkowania. Proponowane produkty docenisz z uwagi na niezawodne działanie, trwałość i wygląd, obok którego trudno przejść obojętnie. W trosce o bezproblemowe znalezienie potrzebnej armatury sanitarnej kategorię ubikacje i toalety Koło podzieliliśmy na kilka podkategorii. Wyszukanie kompaktu WC w ponadczasowej bieli, wykonanego z odpornego na uszkodzenia akrylu, nie zajmie Ci dużo czasu. Równie szybko wyszukasz miskę WC stojącą lub wiszącą, która będzie odpowiadać Twoim upodobaniom. Wyboru dokonasz spośród okrągłych lub kwadratowych misek ustępowych, w tym również pokrytych specjalną powłoką zapobiegającą powstawanie osadów lub misek bez kołnierza, których szczególną zaletą jest łatwość czyszczenia. Jeśli szukasz deski sedesowej, w specjalnej podkategorii zapoznasz się z wieloma modelami. Na 123lazienka.pl polecamy solidne i wytrzymałe deski wolnoopadające, doskonale wpisujące się w nowoczesny charakter łazienkowych wnętrz. W trosce o kompletnie urządzoną łazienkę lub toaletę w naszym sklepie nie mogło zabraknąć pisuarów i bidetów wiszących oraz stojących, które to już na dobre zagościły w nowoczesnych i w pełni funkcjonalnych toaletach. Jeśli zdecydujesz się na zakup armatury sanitarnej w kategorii ubikacje i toalety marki Koło, nie musisz wybierać między estetyką a wygodą. Prezentowane produkty łączą w sobie wyjątkowo nowoczesny wygląd i niezawodne oraz innowacyjne technologie.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Dokonanie właściwego wyboru urządzenia do toalety przysparza często wielu problemów. Liczy się nie tylko praktyczna strona i wygodne użytkowanie, ale też estetyka produktu, no i oczywiście często cena. Istotną wskazówką przy zakupie jest również ilość dostępnego miejsca, jakie możemy przeznaczyć na montaż oraz rodzaj materiału, z jakiego zbudowane są ściany łazienki.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Zabudowana toaleta to we współczesnych łazienkach częsty widok, dzięki zastosowaniu nowoczesnych stelaży podtynkowych do WC. Innowacyjne rozwiązanie sprawia, że zestaw prezentuje się niezwykle estetycznie, a możliwość podłączenia go do wentylacji usprawnia odprowadzanie zanieczyszczonego powietrza z łazienki.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Wiszące miski WC są montowane na ścianie, dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji podtynkowej. Estetyczne i praktyczne rozwiązanie sprawdza się podczas sprzątania łazienki, zapewniając łatwy dostęp do każdego miejsca podłogi. Stojący kompaktowy zestaw WC jest znany większości użytkowników, a stabilne i niedrogie modele posiadają również innowacyjne systemy spłukiwania, które znacznie zmniejszają ilość zużywanej wody.