Kompakty WC Koło

(5 produktów)
i

Jeśli chcesz, aby Twoja toaleta była pomieszczeniem funkcjonalnym, a także wyróżniającym się wysoką estetyką, postaw na armaturę sanitarną oferowaną na 123lazienka.pl. Kompakty WC Koło to niezawodne rozwiązania, z których warto skorzystać.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Kompakty WC

Kompakty WC producenta Koło to kompletne zestawy do każdej toalety. Najbardziej popularnym modelem jest zestaw, który obejmuje miskę kompaktową z uniwersalnym odpływem utrzymany w uniwersalnej kolorystyce, czyli bieli pasującej do każdego stylu w toalecie. W naszej ofercie nie brakuje jednak pozostałych typów kompaktów WC Koło, czyli masywnych misek ustępowych o solidnej konstrukcji z odpływem poziomym i pionowym. Do toalet, w których liczy się szybkie i proste utrzymanie czystości, polecamy zestawy kompaktowe z miskami bez kołnierza. W proponowanych zestawach miski ustępowe zostały pokryte specjalną powłoką ochronną typu Reflex pozwalającą wyjątkowo łatwo utrzymać armaturę sanitarną w nienagannej czystości. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz - na pewno znajdziesz rozwiązanie idealne do swojej toalety.

Kompakty WC - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Wybór odpowiedniego kompaktu WC zazwyczaj sprawia ogromny problem. Niewielu klientów wie, na co zwrócić uwagę i że z pozoru drobne szczegóły, wpływają na efekt. Zakup WC to głównie wybór odpowiedniej budowy sedesu, trybu spłukiwania i rodzaju odpływu. Warto dokładniej przyjrzeć się temu tematowi, by rozwiać wszelkie wątpliwości i obawy.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Aranżując wnętrze łazienki, w końcu stajemy przed wyborem miski WC. W przypadku większych pomieszczeń wybór jest zdecydowanie prostszy. Jednak jeśli dysponujemy dość małą przestrzenią, mamy również ograniczone możliwości. Miski WC wiszące i stojące to doskonały design i wygoda, oraz szeroki wybór, który pozwoli na stworzenie doskonałego wnętrza wprost ze swoich snów.

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Projektując łazienkę, stawiamy głównie na praktyczność, design i wygodę. Podejmując decyzję o zakupie miski WC, warto zapoznać się z jej zaletami i wadami, aby jak najdokładniej dopasować ją do swojego wnętrza. Warto więc zwrócić uwagę zarówno na funkcjonalność, kształt, jak i czystość.