Umywalki i zlewy Koło

(162 produktów)
i

Chcesz, aby Twoja łazienka prezentowała się estetycznie, była prosta w utrzymaniu czystości i funkcjonalna? Postaw na sprawdzoną armaturę sanitarną znanej i cenionej marki. Umywalki i zlewy Koło to niezawodna oferta produktów dla Ciebie.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

W sklepie 123lazienka ceramikę łazienkową dopasujesz do swoich potrzeb. Kategoria umywalki i zlewy Koło stanowi szeroki wybór wyposażenia do małych i dużych łazienek. Największą popularnością cieszą się prostokątne małe umywalki, a także duże modele, w tym również podwójne przeznaczone do salonów łazienkowych. W trosce o zaspokojenie różnych potrzeb klientów w naszej ofercie nie brakuje półokrągłych umywalek, modeli wpuszczanych w blat, umywalek do kompletowania z postumentem oraz zlewów ceramicznych, które można stawiać na blacie. Szczególną część umywalek i zlewów Koło stanowią modele pokryte specjalną powłoką Reflex, która chroni ich powierzchnię przed nadmiernym gromadzeniem się zabrudzeń i kamienia. Są to umywalki proste w czyszczeniu, dlatego tak chętnie wybierane przez osoby szukające wyjątkowo nowoczesnej armatury łazienkowej. Wiedząc, że nasi klienci potrzebują eleganckich i kompleksowo urządzonych łazienek, stworzyliśmy dwie kolejne podkategorie. Półpostumenty i postumenty marki Koło to niezbędne wyposażenie łazienki, jeśli jej przestrzeń ma być uporządkowana i estetyczna. Na123lazienka.pl kupisz postumenty wykonane z ceramiki sanitarnej wyróżniającej się najwyższą jakością, stawiając na trwały produkt przystosowany do długiego czasu użytkowania. Jako sklep oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie armatury sanitarnej, nie zapomnieliśmy o syfonach do umywalek i akcesoriach typu zawory spustowe czy wieszaki na ręczniki w kolorze ponadczasowego chromu.

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Prostokątna czy owalna, mała czy duża? Jaką umywalkę najlepiej dobrać do bardzo małej łazienki? Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Dlatego warto zapoznać się z poradami i aspektami, które ułatwią wybór. Dzięki temu będziesz mógł zamówić model, który spełni Twoje oczekiwania.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Co jest najważniejsze przy wyborze umywalki nablatowej i dlaczego warto zdecydować się na ten model? Zapoznaj się z kilkoma najważniejszymi zasadami, które pozwolą Ci zapoznać się ze światem armatury, a dzięki temu wybierzesz umywalkę nablatową w mgnieniu oka. Model ten będzie wygodny, wykonany z wysokiej jakości materiałów i posłuży Ci przez długie lata. Dopasuje się również do wystroju wnętrz łazienki.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Na rynku armatury pojawiają się umywalki od różnorodnych producentów, które różnią się od siebie kształtem i formatem. Jaką umywalkę najlepiej wybrać do stylowej łazienki? Przekonaj się, jakie zalety mają wszystkie kształty umywalek, a dzięki temu Twój wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy.