Obudowy do wanien Koło

(18 produktów)
i

Zastanawiasz się, czym obudować wannę? Zależy ci na nowoczesnym wyglądzie łazienki? Postaw na gotowe obudowy do wanien marki Koło. Na 123lazienka.pl znajdziesz wiele rozwiązań osłon do łatwej i samodzielnej instalacji.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Obudowy do wanien producenta Koło to w większości produkty wykonane z akrylu, materiału prostego do czyszczenia i odpornego na nadmierne gromadzenie się osadu. Ze względu na trwałość akrylowe obudowy to także gwarancja rozwiązania na długie lata użytkowania. Prezentowane produkty w ponadczasowej bieli pasują do każdej aranżacji łazienki. W naszym sklepie znajdziesz obudowy frontowe do asymetrycznych wanien lewostronnych, a także do prawostronnych modeli. Są to produkty proste w montażu, które łatwo zdjąć, na przykład w celu dokonania naprawy lub czyszczenia urządzeń sanitarnych. Obudowy do wanien Koło oprócz zapewnienia estetyki we wnętrzu stanowią doskonały sposób na proste utrzymanie w czystości. Dzięki różnym modelom i wymiarom oferowanych produktów bez problemu wybierzesz obudowę według własnego upodobania i konkretnych potrzeb aranżacyjnych.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Gotowe obudowy do wanien to najczęściej wybierany sposób na jej wykończenie. Montaż takiej obudowy jest szybki i prosty, nie trzeba wzywać do niego fachowców. Poza tym same obudowy nie są drogie i każdy może sobie na nie sobie pozwolić, zyskując tym samym doskonałe wykończenie wanny. Można również pokusić się o inne możliwości, które oferuje rynek, które są równie efektowne, choć droższe. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wanna to bardzo istotny element wyposażenia naszej łazienki. Jej wybór będzie miał istotne znaczenie dla naszego komfortu i pełni relaksu podczas kąpieli. Jaką wannę wybrać? Jak ją obudować, aby nie straciła na tym aranżacja naszej łazienki? Wszystko to znajdziesz w naszym artykule, który z pewnością pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Wannę można zabudować na wiele różnych sposobów. Można zamówić fachowca, który wykona dla nas np. drewnianą obudowę lub taką o wyrafinowanych kształtach. Można ją również zabudować i położyć płytki. Można także kupić gotową, bardzo elegancką obudowę, której montaż wykonamy sami. Jeśli nie wiesz, co bardziej sprawdzi się w Twojej łazience, zapraszamy do naszego artykułu.