Baterie Kuchinox

(112 produktów)
i

Baterie to nieodłączny element armatury sanitarnej. W naszym sklepie szczególną popularnością cieszą się nowoczesne baterie marki Kuchinox, a dokładnie wyposażenie każdej eleganckiej i funkcjonalnej łazienki, czyli również Twojej.

Więcej informacji o Baterie

Remontując łazienkę, a kolejno wyposażając ją w niezbędną armaturę łazienkową, liczą się wyłącznie nowoczesne rozwiązania. Na 123lazienka.pl polecamy baterie producenta Kuchinox wyróżniające się wysoką jakością wykonania, trwałością i dodatkowymi udoskonaleniami typu systemy oszczędzania wody. Decydując się na asortyment tej marki, nie trzeba wybierać między praktycznymi względami a estetyką. Kategorię baterie Kuchinox podzieliliśmy na kilka podkategorii, w których znalazła się potrzebna armatura sanitarna. Szczególnie popularne okazały się baterie umywalkowe mieszakowe wyposażone w ceramiczną głowicę gwarantującą niezawodne działanie przez długi czas użytkowania. Baterie te charakteryzują się II klasą akustyczną oznaczającą cichą pracę, a także klasą przepływu umożliwiającą oszczędzanie wody. Baterie stojące umywalkowe firmy Kuchinox zadowalają klientów, ponieważ zostały wykonane z mosiądzu pokrytego warstwą chromu. To połączenie jest gwarancją trwałości i eleganckiego designu. Kolejnym korzystnym rozwiązaniem producenta są zestawy składające się z baterii wannowej z natryskiem i umywalkowej w równie wysokiej jakości wykonania i funkcjonalnych co poprzednia propozycja. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów na 123lazienka.pl w kategorii baterie Kuchinox oferujemy także baterie ścienne wannowe w ponadczasowej kolorystyce błyszczącego chromu i baterie wannowo-prysznicowe mające eleganckie chromowane wykończenie, mieszacz, ceramiczną głowicę i perlator napowietrzający wodę, który pozwala na jej mniejsze zużycie przy tej samej efektywności wypływu.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Wbrew pozorom aranżacja łazienki nie należy do najprostszych zadań. Duże znaczenie mają odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne i solidnie wykonana instalacja. Niezbędnym elementem wyposażenia baterie odpowiadające za prawidłowe korzystanie z kranu. Obecnie na rynku dostępne są nowoczesne modele wykorzystujące innowacyjne rozwiązania zwiększające wygodę użytkowania.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesna aranżacji łazienki opiera się nie tylko na solidnym sprzęcie, ale też drobnych dodatkach, które znacząco wpływają na komfort podczas codziennej toalety. Do tego typu elementów wyposażenia zaliczyć można akcesoria do baterii. Umożliwiają one wygodne użytkowanie urządzeń sanitarnych. W zależności od potrzeb do wyboru są różnorodne przełączniki, uchwyty i zawory.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Funkcjonalne baterie termostatyczne to obecnie jeden z niezbędnych elementów wyposażenia nowoczesnej łazienki. Takie rozwiązanie umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody podczas korzystania z wanny, umywalki czy prysznica. Dzięki temu codzienna toaleta stanie się maksymalnie bezpieczna i komfortowa.