Baterie bidetowe Kuchinox

(0 produktów)
i

Warto poważnie zastanowić się przed wyborem baterii bidetowej, która jest ważnym, przede wszystkim praktycznym elementem aranżacji łazienki. Nie zawsze jest to łatwe. Wiele osób zastanawia się, czy bardziej opłacalna jest bateria natynkowa, czy podtynkowa. Bateria bidetowa podtynkowa jest trudniejsza, jeśli chodzi o jej serwisowanie. Dlatego zaleca się, aby w tym przypadku zwracać uwagę na jakość, by nie trzeba było jej w szybkim czasie wymienić. Natomiast bateria bidetowa natynkowa nie jest tak trudna w serwisowaniu, ale potrzebna jest większa ilość miejsca, aby ją zamontować.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Jakie wykończenie baterii bidetowej jest najchętniej wybierane?

Zazwyczaj klienci wybierają baterię bidetową w chromowanym kolorze. Wynika to prawdopodobnie z tego, że do takiej wersji kolorystycznej można dobrać meble, sprzęty i inne akcesoria, które przeważnie znajdują się w łazience. Jednakże występują również baterie przeznaczone do bidetu w kolorze mosiądzu oraz białym. Nie zawsze jednak kwestia koloru gra zasadniczą rolę. W wielu przypadkach należy zwracać uwagę przede wszystkim na linię stylistyczną. To ona w głównej mierze może być niezgodna z resztą aranżacji wnętrza. Ważna jest także jakość powłoki wykończeniowej, ponieważ bateria bidetowa jest narażona na korozję spowodowaną wilgocią. Bateria chrom ma dobrą powłokę chroniącą oraz pasuje do większości wnętrza, zaś biała bateria do typowo nowoczesnych wnętrz. Dużo małych łazienek ma właśnie baterię bidetową w tym kolorze.

Rodzaje baterii bidetowych

Występują różne baterie bidetowe, których właściwości mogą mieć znaczący wpływ na ich funkcjonowanie. Jako bidetowe do WC określa się te baterie do bidetów, które łączą w sobie też funkcję muszli ustępowej. Można stwierdzić, że zastępują one spłuczkę. Bateria bidetowa ścienna jest niezwykle funkcjonalna. W skróconych miskach bidetowych nie jest możliwe zainstalowanie tradycyjnej baterii, a bateria ścienna po połączeniu z prysznicem, umożliwia zaoszczędzenie miejsca. Można ją zamontować obok bidetu, a niekoniecznie tuż za nim. Zainstalowana nad bidetem nie jest tak bardzo ergonomiczna, ale świetnie się prezentuje. Z kolei bateria bidetowa stojąca pasuje do nowoczesnych toalet. Jest ustawiana obok miski bidetowej. Dzięki niej można świetnie zagospodarować niedużą przestrzeń łazienki.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Dowiedz się więcej na temat baterii łazienkowych, a będziesz wiedzieć jaki model najlepiej wybrać do domowego wnętrza. Wówczas uda Ci się zamówić wersję, która poza funkcjonalnością będzie swoim designem wpisywać się w stylistykę wnętrza. Satysfakcja gwarantowana!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Pamiętaj, że łazienka to miejsce, z którego korzystać będziesz każdego dnia. To właśnie z tego powodu należy odpowiednio zadbać o wnętrze pomieszczenia. Postaraj się zaplanować aranżację w stu procentach, możesz to zrobić wspólnie z nami. Przygotowaliśmy ciekawe informacje na temat akcesoriów do baterii łazienkowych!

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Bidet to element praktycznie obowiązkowy w każdej łazience. Dlaczego? Przeanalizowaliśmy ten temat bardzo dokładnie i postanowiliśmy przedstawić odpowiedź. Jak się okazuje, bidet znacznie podnosi funkcjonalność pomieszczenia oraz wpływa na komfort. Poza tym swoją stylistyką uzupełnia design.