Baterie wannowo - prysznicowe Kuchinox

(16 produktów)
i

Bateria wannowo-prysznicowa stanowi niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Wybierając taki produkt, pod uwagę należy wziąć zarówno jego stylistykę, jak i materiał wykonania oraz komfort użytkowania. Jest to produkt, z którego korzystać będziemy każdego dnia, przez wiele lat. Bogaty wybór wysokiej jakości baterii wannowo-prysznicowych Kuchinox można znaleźć w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Przykładem może być model PANA BKN 010D, który został wyprodukowany z mosiądzu. Jest to materiał wysokiej jakości, odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, łatwy w utrzymaniu w czystości oraz estetyczny. Zestaw baterii wannowo-prysznicowych Kuchinox ma klasyczne chromowane wykończenie. Jego kluczowym elementem jest głowica ceramiczna o wielkości 3,5 centymetra. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi, komplet ten sprawdzi się w klasycznej, jak i w nowoczesnej łazience. Producent objął go 5-letnią gwarancją. Druga propozycja to zestaw Madera BQM 010D z klasą przepływu BS i II grupą akustyczną.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Urządzasz łazienkę i planujesz zakup nowoczesnej baterii? Wiele osób ma z tym ogromny problem! Na rynku nie brakuje bowiem wielu nowoczesnych modeli, które poza designem różnią się też dostępnością oferowanych funkcji, takich jak termostat czy perlator. Która z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Akcesoria do baterii to elementy, które bardzo często pomijamy urządzają łazienkę. Jak przekonują nas znani producenci armatury - to wielki błąd. Dodatkowe półki, przełączniki czy uchwyty nie tylko podkreślają charakter wnętrza, ale również podnoszą komfort i zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z baterii.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Wybór odpowiednie baterii łazienkowe przypomina bieg z przeszkodami - wiedzą o tym osoby, które planują remont łazienki. Doskonałym rozwiązaniem może być nowoczesna bateria termostatyczna, która umożliwi precyzyjną regulację temperatury wody. Przed wyborem konkretnego modelu warto jednak poznać zasady jej funkcjonowania i budowę.