Korki do umywalek Kuchinox

(0 produktów)
i

Urządzając łazienkę z wielką starannością, wybieramy wannę, umywalkę czy meble łazienkowe i armaturę. Lecz na estetykę wyglądu naszej łazienki mają również duży wpływ

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Korki do umywalek

elementy wykończeniowe. Jednym z takich elementów są korki do umywalek. Kiedyś taką funkcję spełniały gumowe, cylindryczne zatyczki, które niekiedy sprawiały niemałe problemy. Obecnie najczęściej stosowane są korki do umywalki typu klik-klak. Klasyczne, gumowe zatyczki mogą ewentualnie znaleźć zastosowanie w umywalkach w stylu retro.

Automatyczne korki do umywalek, proste działanie i łatwa eksploatacja

Najważniejszy w umywalce jest drożny odpływ. Bywają jednak sytuacje, że pragniemy napełnić umywalkę wodą i wtedy niezbędny jest korek do umywalki. Obecnie często można spotkać już skompletowane syfony z korkami do konkretnej umywalki. Często jednak wybieramy poszczególne elementy oddzielnie. W takiej sytuacji musimy zwrócić uwagę czy nasza umywalka ma przelew, czy jest bezprzelewowa i dobrać do niej odpowiedni rodzaj korka. Korki do umywalek typu click-clack są bardzo dobrym rozwiązaniem. Wystarczy jedno naciśnięcie, aby odpływ został zamknięty i tak samo jednym ruchem go otwieramy. Korki do umywalek zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, najczęściej jest to chromowany mosiądz, który bardzo ułatwia utrzymanie go w czystości. Mimo wieloletniego użytkowania na tego typu korkach nie osadza się rdza. Mają wysoką odporność na ścieranie oraz na silne detergenty i preparaty do udrażniania rur. Dzięki tym cechom posłużą nam przez wiele lat w niezmienionym stanie.

Korki do umywalek w ofercie sklepu 123lazienka.pl

W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl znajdziecie bogatą ofertę korków do umywalek zarówno przelewowych jak i bezprzelewowych. Mamy wyroby uznanych na rynku firm między innymi Caro-Caro, Omnires, Deante, Koło czy Roca. Wysoka jakość oferowanych przez nasz sklep produktów idzie w parze z bogatym wzornictwem. Korki do umywalek mają wykończenie w chromie, antycznej miedzi i brązie, w kolorze złotym i w czerni. Ciekawie wygląda również korek kwadratowy. Znajdziecie u nas zarówno same korki do umywalek, jak i w komplecie z syfonem.

Korki do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Stworzenie pięknej i funkcjonalnej łazienki to zazwyczaj kłopotliwa sprawa. Ważne, aby oprócz odpowiedniego wyposażenia w praktyczne urządzenia, zaopatrzyć się również w potrzebne akcesoria, które nie tylko dobrze wykończą i ozdobią wnętrze, ale również pomogą zadbać o czystość i porządek w pomieszczeniu.

Umywalki wolnostojące a inne typy produktów tego rodzaju

Umywalki wolnostojące a inne typy produktów tego rodzaju

Stając przed wyborem odpowiedniego wyposażenia łazienki, często zastanawiamy się, które urządzenia nie tylko dobrze będą się prezentować, ale również doskonale spełniać swoją funkcję. W przypadku decyzji o zakupie umywalki warto przeanalizować swoje potrzeby i oczekiwania i wybrać tą, która wpasuje się w przestrzeń danej łazienki.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Wybór idealnej umywalki przysparza zazwyczaj wiele stresu. To jedno z najczęściej używanych elementów w łazience, dlatego ważne, aby doskonale spełniało swoją funkcję. Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli umywalek, z których z łatwością każdy wybierze taką, odpowiadającą wszystkim swoim wymaganiom.