Syfony do umywalek Kuchinox

(7 produktów)
i

Syfon do umywalki to niezwykle istotny element wśród detali instalacyjnych w każdej łazience. Ten mało doceniany element ma podwójne zadanie. Po pierwsze ma sprawnie odprowadzać zużytą wodę, a po drugie zapobiegać wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji do naszej łazienki. Często kupując umywalkę mamy już dołączony dopasowany do niej najprostszy syfon. Jeśli syfon zostanie zasłonięty zabudową łazienkową, postumentem lub szafką, taki syfon umywalkowy w zupełności wystarczy, gdyż jest idealnie dopasowany i spełni swoją funkcję. Jeśli zostawiamy niezabudowaną umywalkę, nasz sklep 123lazienka.pl oferuje szeroką gamę syfonów do umywalek.

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Syfony do umywalek - klasyczny butelkowy lub nowoczesne rurowe

Wybierając syfon umywalkowy do naszej łazienki musimy zadbać o dokładne dopasowanie odpowiedniego syfonu do danej umywalki tylko wtedy zapewnimy sobie komfort podczas użytkowania umywalki. Do wyboru mamy dwa rodzaje syfonów: klasyczny butelkowy oraz nowoczesny rurowy. Klasyczny syfon butelkowy ma konstrukcję pionową i znajdzie zastosowanie zarówno do większej umywalki, ale również do bardzo małej. W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl posiadamy syfony umywalkowe butelkowe, wykonane z tworzywa sztucznego, chromowane lub mosiężne. Syfony butelkowe wymagają systematycznego czyszczenia. Natomiast nowoczesne syfony rurowe mają kształt litery “U”. Charakteryzują się bardzo dobrą efektywnością odprowadzania wody i są łatwiejsze w utrzymaniu, rzadziej się zapychają. W swojej ofercie posiadamy również syfony podtynkowe firmy Roca i Viega.

Syfony umywalkowe w sklepie 123lazienka.pl - wysoka jakość, przystępna cena

Syfony do umywalek, które oferuje nasz sklep zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Zarówno te z tworzywa sztucznego, jak i chromowane czy mosiężne charakteryzują się wysoką jakością wykonania i posłużą przez wiele lat. W naszym sklepie znajdziecie syfony do umywalek wielu renomowanych firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Posiadamy wyroby takich uznanych na rynku marek jak Axon, Roca, Viega, Deante, Hansgrohe, Kludi czy Omnires. Oferta jest zróżnicowana również cenowo i stylistycznie. W naszym sklepie 123lazienka.pl każdy znajdzie odpowiedni do swojej łazienki syfon do umywalki.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka, podobnie, jak wanna, kabina prysznicowa czy miska WC jest nieodzownym elementem każdej domowej łazienki. Dla klientów posiadających małe łazienki, producenci przygotowali specjalne modele umywalek w niewielkich rozmiarach, które mimo niepozornych gabarytów, prezentują wyjątkowy i charakterystyczny styl.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

W nowoczesnych łazienkach bardzo często pojawiają się umywalki instalowane na blacie. Są one w ostatnich latach najchętniej wybieranymi modelami tych funkcjonalnych urządzeń. Atrakcyjne w formie, a zarazem funkcjonalne i spełniające wszystkie swoje praktyczne funkcje, Co warto o nich wiedzieć, zanim podejmiemy decyzję o zakupie?

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Jeśli właśnie szukasz umywalki do swojej łazienki, to masz możliwość wyboru wśród wielu różnorodnych kształtów, form, materiałów, kolorów i stylów. Nowoczesne, tradycyjne, eleganckie czy z elementami folkloru. Oto pełna gama współczesnych umywalek, inspirowanych modą, a jednocześnie praktycznych i funkcjonalnych w użytkowaniu.