Baterie bidetowe Laveo

(3 produktów)
i

Bidet to element wyposażenia, który coraz częściej można spotkać w aranżacjach współczesnych łazienek. Doskonale sprawdzi się on także u osób o ograniczonej zdolności ruchowej oraz poruszających się na wózku inwalidzkim. Przykładem produktu tego typu jest bateria bidetowa Laveo.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Miłośnikom nowoczesnych wnętrz z pewnością przypadnie do gustu model Kvadrato BLQ 032D. Jest to bateria bidetowa z korkiem automatycznym i baterią ceramiczną o średnicy 35 milimetrów. Wyposażona jest w standardowy aerator. Bateria bidetowa Laveo zaliczana jest do I grupy akustycznej. Przystosowana jest do montażu stojącego. Producent objął ją 8-letnią gwarancją. Model doskonale będzie się komponować z innymi produktami pochodzącymi z tej samej serii - baterią umywalkową czy wannowo-prysznicową. Kupując tę baterię można mieć pewność, że posłuży nam ona przez długi czas, a jej codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Ciągle nie wiesz jaki model baterii łazienkowej wybrać? Z naszą pomocą uda Ci się wyselekcjonować najlepsze produkty, z których wybierzesz ten jeden, idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Na co zwrócić uwagę? Dowiedz się tutaj! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy sporo informacji na ten temat.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Zadbaj o detale swojej łazienki. Wyposaż ją w stylowe akcesoria do baterii, które poza funkcjonalnością prezentują się niezwykle oryginalnie. Wówczas całe pomieszczenie nabierze blasku i zacznie prezentować się wyjątkowo. Wystrój ma znaczenie, szczególnie w łazience. To miejsce, z którego korzystasz każdego dnia.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Jak się okazuje, w wielu domach bidet jest równie ważny jak wanna, czy miska WC. Niektóre osoby nie wyobrażają sobie dbania o higienę bez dostępu do bidetu. Dlaczego to takie ważne i czy tego typu armaturę można umieścić w każdej łazience? Poznaj podstawowe kwestie z tym związane.