Baterie kuchenne Laveo

(48 produktów)
i

Na p iękną, nowoczesną i modną kuchnię składa się nie tylko wyposażenie podstawowe, ale nawet tak niewielkie elementy jak baterie kuchenne. Dlatego dopasowanie ich do wystroju wnętrza i dobranie do preferencji zlewozmywaka ma olbrzymie znaczenie. W ofercie sklepu internetowego 123lazienka.pl znajdziesz bogatą gamę modeli różnych rozmiarowo, stylistycznie i kolorystycznie, które pochodzą z najbardziej znanych i cenionych firm, w tym również z polskiej firmy Laveo, która kładzie ogromny nacisk na jakość oferowanych przez siebie produktów, dostosowując je jednocześnie do aktualnych trendów branży armatury kuchennej.

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Piękne, modne i solidne baterie kuchenne Laveo

Oferta marki Laveo to bogata gama modeli różnych rozmiarowo, stylistycznie i kolorystycznie. Prezentujemy wersje mniejsze, które znakomicie sprawdzą się w kuchniach o małym metrażu, jak też wersje idealne do pomieszczeń większych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niezwykle popularne ostatnimi czasy baterie kuchenne z wyciąganą wylewką. Taka opcja to czysta korzyść, dlatego że znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, na przykład mycie większych garnków czy dokładne wyczyszczenie zlewozmywaka. Dodatkowy atut często stanowi tutaj przełącznik funkcji, który umożliwia błyskawiczną zmianę strumienia. Klientom, którzy preferują standardowe rozwiązania, polecamy baterie kuchenne tradycyjne.

Baterie kuchenne o designie, który zwraca uwagę

Na baterie kuchenne Laveo składają się wersje stojące oraz ścienne. Szczególne zainteresowanie wzbudzają modele z długą wylewką w kształcie łabędziej szyi, w kształcie litery F lub L, a także niezwykle interesujące modele w kształcie fajki czy małej lampki. Dzięki takiej różnorodności każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie wersję stylistycznie komponującą się z wystrojem kuchni oraz ze stylem zlewozmywaka. Dostępne są wersje minimalistyczne, pozbawione ozdób, o geometrycznych kształtach, które świetnie wpiszą się we wnętrza nowoczesne, wersje bardziej eleganckie, które warto wziąć pod uwagę przy urządzaniu kuchni w stylu glamour czy klasycznym, oraz modele nawiązujące do dawnego stylu, które pięknie ozdobią kuchnie nakierowane na styl rustykalny.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Urządzając lub remontując łazienkę czy kuchnię warto uwzględnić zarówno odpowiednio dobrane wyposażenie, jak i akcesoria, które zwiększą funkcjonalność pomieszczenia. Wyjątkowo ważną rolę pełnią w tych pomieszczeniach baterie. Umożliwiają one komfortowe korzystanie z kranu, a przy tym wzbogacają wystrój wnętrza.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Do najważniejszych elementów w każdej łazience czy kuchni zaliczają się akcesoria do baterii. Stanowią one funkcjonalne uzupełnienie urządzeń sanitarnych. W bogatej ofercie dostępne są drobne akcesoria, takie jak uchwyty, półki, zawory czy przełączniki. Stworzono je z uwzględnieniem solidnej konstrukcji oraz estetycznego designu.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań w nowoczesnych łazienkach i kuchniach. Stworzone zostały tak, aby umożliwiały ustawienie pożądanej temperatury wody. W ten sposób nie tylko chronią przed poparzeniami, ale też znacząco zwiększają komfort podczas codziennych kąpieli.