Baterie prysznicowe podtynkowe Laveo

(11 produktów)
i

Baterie prysznicowe podtynkowe to element często brany pod uwagę podczas urządzania nowej czy remontu starej łazienki, który zagwarantuje branie przyjemnej, relaksującej kąpieli lub prysznica. Ta część armatury łazienkowej staje się niezbędna do prawidłowego działania deszczownicy, słuchawki, wylewki czy też przyłącza. Z tego względu warto zdecydować się na model solidny, gwarantujący nienaganne działanie przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziesz wersje najlepszych firm, w tym również modele marki Laveo, znanego i cenionego producenta wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie, które zagwarantują sprawne działanie prysznica zawsze z firmy Laveo

Na baterie prysznicowe podtynkowe Laveo składa się kolekcja Pretto, która oprócz samej baterii zawiera zestaw elementów dodatkowych, oraz kolekcje Largo i Appia z przełącznikami. Warto zwrócić uwagę między innymi na kolekcję kompletów podtynkowych Pretto, na które składa się bateria, deszczownica, wylewka ścienna do deszczownicy, wąż natryskowy, słuchawka prysznicowa oraz przyłącze kątowe. To idealne rozwiązanie dla klientów, którym brakuje czasu na poszukiwanie pasujących do siebie, poszczególnych części natrysku. To inwestycja na wiele lat, której stan nie ulegnie zmianie na skutek działania szkodliwych czynników zewnętrznych, co gwarantuje użycie do produkcji doskonałej klasy materiałów i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Baterie prysznicowe o niskim zużyciu wody, zapewniające cichą pracę prysznica

Dobry wybór stanowią także baterie prysznicowe podtynkowe Largo. Te wytrzymałe modele cechują się klasą przepływu A, przy której zużycie wody w ciągu sekundy nie przekracza 0,25 litra. Ich dodatkowym atutem jest ciche działanie, a to z tego względu, że zastosowano tu pierwszą grupę akustyczną, dzięki czemu praca staje się niemal niesłyszalna w sąsiednich pomieszczeniach, co jest niezwykle istotne, jeśli łazienka znajduje się tuż przy sypialni albo obok innego pomieszczenia, w którym powinna panować absolutna cisza. Baterie prysznicowe podtynkowe Largo, jak też Appia mają minimalistyczny design, cechujący się prostym geometrycznym kształtem. Modele Laveo utrzymane są w czerni i w barwie chromu.

Baterie prysznicowe podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Współczesny rynek oferuje szeroki wybór armatury łazienkowej dedykowanej do nowoczesnych wnętrz - ogromną popularnością cieszą się między innymi podtynkowe baterie prysznicowe, które doceniane są za wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania. Wśród dostępnych modeli znajdziesz baterie różniące się między sobą kształtem, kolorem i dostępnymi funkcjami. Którą z nich wybrać?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Bateria prysznicowa z termostatem to doskonały przykład na to jak w prosty sposób można połączyć nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością - tego typu rozwiązanie docenią przede wszystkim osoby, które stawiają komfort na pierwszym miejscu. W jakich jeszcze sytuacjach sprawdzi się bateria z termostatem? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Wybór odpowiedniej baterii umywalkowej uzależniony jest od wielu różnych czynników - jednym z nich jest dostępność dodatkowych funkcji, takich jak termostat czy perlator, które w znaczny sposób mogą podnieść komfort codziennego korzystania z łazienki. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience?