Baterie umywalkowe Laveo

(3 produktów)
i

Bateria umywalkowa Laveo to produkt, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience, bez względu na styl, w jakim została ona urządzona. Z tego produktu korzystamy każdego dnia - myjąc ręce, goląc się czy wykonując demakijaż. Warto zadbać o to, by był to wyrób wysokiej jakości, estetyczny oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Duży wybór tego typu produktów dostępny jest w naszym sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Szukając baterii umywalkowej Laveo do minimalistycznej łazienki, warto zainteresować się modelem Raila. Jest to model mieszakowy z korkiem typu clik-clak i baterią ceramiczną o średnicy 35 milimetrów. Produkt wyposażony jest również w perlator Neoperl, który napowietrza wodę, skutecznie redukując jej zużycie. Bateria została wyprodukowana z mosiądzu, który jest materiałem estetycznym, odpornym na uszkodzenia i łatwym w utrzymaniu w czystości. Model jest zaliczany do I grupy akustycznej. Producent objął go 8-letnią gwarancją. W naszej ofercie dostępne są także baterie stworzone z myślą o nieco bardziej klasycznych łazienkach.

Baterie umywalkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Stylowa i funkcjonalna bateria umywalkowa to obowiązkowy element wystroju każdej nowoczesnej łazienki. Idealny model powinien pasować do stylu wnętrza, zapewniać komfort podczas codziennego użytkowania i gwarantować bezpieczeństwo, szczególnie najmłodszym użytkownikom. Poznaj kilka wskazówek i wybierz baterię, która najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Kolor ścian, glazura, ceramika sanitarna… - to tylko kilka elementów wykończenia nowoczesnej łazienki. Aranżując stylowe wnętrze nie należy zapominać również o odpowiednio dobranych akcesoriach do baterii, które są nie tylko gwarancją komfortu podczas kąpieli, ale też stanowią przysłowiową ,,kropkę nad i” w całej aranżacji.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Wybór baterii termostatycznej wcale nie jest taki oczywisty, jak mogłoby się wydawać - na rynku nie brakuje bowiem nowoczesnych modeli różniących się między sobą kształtem, kolorem czy funkcjonalnością. Z artykułu dowiesz się, jak działa termostat, poznasz budowę baterii termostatycznej i poczytasz o zaletach tego typu rozwiązań.