Baterie wannowo - prysznicowe Laveo

(5 produktów)
i

Urządzając łazienkę, szczególną uwagę warto zwrócić na element wyposażenia, jakim są baterie. Do kategorii tej zalicza się między innymi modele wannowo-prysznicowe. Najlepszym rozwiązaniem będzie model wysokiej jakości, komfortowy w użyciu oraz estetyczny. Wszystkie te wymogi spełniają baterie wannowo-prysznicowe Laveo dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Bardzo praktycznym modelem jest bateria ścienna natryskowa termostatyczna TERMICO BAT 01TD. Została wykonana z mosiądzu, który jest materiałem łatwym w utrzymaniu w czystości, estetycznym oraz odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Bateria ma ponadczasowe chromowane wykończenie. Na uwagę zasługują tu specjalne krzywki przyłączeniowe, które w znaczący sposób ułatwiają montaż produktu. Bateria objęta jest 8-letnią gwarancją producenta. Druga propozycja to model Raila - bateria mieszakowa z głowicą ceramiczną o wielkości 3,5 centymetra. Produkt zaliczany jest do I grupy akustycznej. Posiada klasę przepływu BS.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Aranżacja łazienki bardzo często opiera się na doborze glazury i koloru ścian - obowiązkowym elementem w każdej nowoczesnej łazience jest odpowiednia armatura sanitarna, w tym stylowa i praktyczna bateria, która znacznie podniesie komfort codziennej kąpieli. Jak wybrać idealną baterię? Czy warto inwestować w dodatkowe funkcje? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Glazura położona, armatura zamontowana, ale chwila… Brakuje jeszcze jednego ważnego elementu - mowa to o niewielkich akcesoriach do baterii, które nie tylko stanowią element dekoracyjny, ale też znacznie podnoszą komfort codziennej kąpieli. Wiele osób pomija je podczas aranżacji, popełniając tym wielki błąd!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - element bez którego wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonalnej łazienki. Bez wątpienia jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne i wygodne, szczególnie dla osób ceniących komfort podczas codziennej kąpieli. Osoby planujące zakup baterii z termostatem powinny najpierw zapoznać się z ich budową i zasadami funkcjonowania.