Odpływy liniowe Laveo

(10 produktów)
i

W profesjonalnie urządzonej łazience istotne jest nie tylko to, co widoczne na zewnątrz, ale również elementy mniej widoczne dla oka, a jednak pełniące niezwykle ważną funkcję. Zaliczają się do nich również odpływy liniowe, dzięki którym zużyta woda prysznicowa szybko i sprawnie zostaje odprowadzona do ścieków. W naszej ofercie dostępne są modele o odmiennych rozmiarach i interesującej stylistyce. Stawiamy wyłącznie na produkty sprawdzonych firm, dlatego możemy zapewnić, że wszystkie dostępne modele są w stu procentach funkcjonalne i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji o Odpływy liniowe

T rwałe i solidnie wykonane odpływy liniowe Laveo

Odpływy liniowe coraz częściej z powodzeniem zastępują tradycyjne brodziki. Te podłużne, prostokątne konstrukcje – mimo że niepozorne – są w stanie spisać się równie dobrze, jak wspomniane brodziki. Sprawnie odprowadzają zużytą wodę i chronią pomieszczenie przed nieprzyjemnym zapachem oraz przed zapchanym przepływem. Na szczególną uwagę zasługują odpływy liniowe polskiej marki Laveo, która podczas tworzenia swoich produktów stawia na najwyższą jakość oraz na nieszablonowy design, dzięki czemu dostarczany przez nią asortyment wpisuje się w aktualne trendy.

Odpływy liniowe Laveo - sprawdzony sposób na równą posadzkę

Odpływy liniowe firmy Laveo dostępne są w różnych długościach i wysokościach. Różnią się szerokością rynien, kołnierzy rynien, rusztu ze wzorami oraz odmienną szerokością rusztu do wklejania płytki. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są odporne na temperaturę sięgającą 120 stopni Celsjusza. Ponieważ zostały wykonane ze stali nierdzewnej, cechują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Odpływy liniowe Laveo gwarantują nie tylko w pełni funkcjonalną łazienkę. To rozwiązanie, które wpływa również na jej wygląd. Niewielkie konstrukcje zamontowane w posadzce nie wymagają wykonywania progów, dzięki czemu powierzchnia wnętrza pozostaje gładka, a wchodzenie pod prysznic staje się jeszcze bardziej komfortowe. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele zostały objęte 10-letnią gwarancją. Zapewniamy niskie ceny i terminową dostawę.

Odpływy liniowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Szukasz odpływu liniowego? Aby wybrać ten odpowiedni, pomyśl, jaką masz zasobność portfela i ruszaj na zakupy. Do wyboru masz wiele wersji kolorystycznych, wiele rozmiarów, a także wariantów. Od tego, jaki odpływ wybierzesz, zależy komfort Twojej kąpieli. Odpływ bowiem pełni również funkcję dekoracyjną, dlatego powinien to być przemyślany zakup. Zainspiruj się więc naszym artykułem. Zapraszamy.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

W nowoczesnych łazienkach często można spotkać prysznic bez brodzika. Taki prysznic wymaga specjalnego montażu oraz odpowiednio przygotowanego podłoża, choćby pod odpływ liniowy, jaki powinien się tam znaleźć. Element ten odprowadza wodę oraz jest ozdobą naszej kabiny prysznicowej. Warto więc dobrać go kolorystycznie do kolorów naszej armatury. Zapraszamy do artykułu, a dowiesz się, jaki odpływ sprawdzi się u Ciebie.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Odpływy liniowe to nowoczesne elementy wykończenia łazienki, dotąd spotykane tylko w prysznicach publicznych. Aby wybrać odpowiedni odpływ, należy dokładnie się zastanowić, czy ma on być ścienny, czy podłogowy oraz wybrać odpowiedni rozmiar oraz kolor. Choć z pozoru może wydawać się to prosta decyzja, w praktyce już tak nie jest. Zainspiruj się naszym artykułem i wybierz dla siebie odpowiedni odpływ.