Prysznice Laveo

(75 produktów)
i

Prysznic to popularne rozwiązanie, które można znaleźć zarówno w niewielkich, jak i przestronnych łazienkach. Aby móc z niego korzystać, należy się zaopatrzyć w odpowiednio dobraną baterię. Duży ich wybór można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

Pierwsza propozycja to prysznic Laveo Kvadrato. Jednym z jego elementów jest ścienna bateria prysznicowa z głowicą ceramiczną o średnicy 3,5 centymetra. Została wyprodukowana z mosiądzu, który jest materiałem odpornym na uszkodzenia, łatwym w utrzymaniu w czystości oraz trwałym. Produkt ma klasyczne chromowane wykończenie. Obejmuje go 8-letnia gwarancja producenta. Drugi z elementów zestawu to słuchawka natryskowa ABS z 1-funkcyjną, górą deszczownicą i systemem antykamień. Wchodzący w skład kompletu wąż natryskowy gumowy w oplocie metalowym ma 150 centymetrów długości. Znajdziemy tu również mosiężny, ciśnieniowy przełącznik natrysku. Słuchawka ma 2-letnią gwarancję producenta. Całość doskonale będzie się prezentować w każdej nowoczesnej łazience.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Chcesz się dowiedzieć, jakie rodzaje kabin prysznicowych możesz kupić? Który rodzaj jest odpowiednim wyborem do Twojej łazienki? Poznaj ich wiele zalet oraz negatywne cechy dzięki nam! Gwarantujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo. Z nami dowiesz się, która kabina będzie odpowiednia!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Masz już dość codziennego czyszczenia kabiny prysznicowej bez rezultatów? Uporczywe plamy po wodzie, osady kamienia czy zacieki nie dają Ci spokoju? W takim razie zapraszamy do nas, otrzymasz poradę, która odmieni Twoje życie. Powiemy Ci w jaki sposób powinnaś czyścić kabinę!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy zestaw prysznicowy? Powinien przejawiać wiele cech, które razem stworzą doskonały egzemplarz. Praktyczna, funkcjonalna, a przy tym świetnie wykończona. My już wiemy, jaki jest idealny wybór. Jeżeli Ty również chciałbyś wiedzieć zapraszamy!