Deszczownice Laveo

(10 produktów)
i

Urządzając łazienkę lub planując jej remont, warto zdecydować się na deszczownicę zamiast zwykłego prysznica. Takie rozwiązanie jest coraz częściej stosowane w łazienkach, ponieważ pozwala nie tylko na szybkie odświeżenie się, ale również na zrelaksowanie po całym dniu pracy. Dostępne w naszym asortymencie modele wyposażono w nowoczesne technologie, dzięki którym w wielu wersjach dostępna jest regulacja strumienia wody. Dodatkowa zaleta to różnorodność stylistyczna, co daje gwarancję, że każdy klient znajdzie model, który idealnie wpisze się w aranżację jego łazienki.

Więcej informacji o Deszczownice

Pora na deszczownice najlepszych producentów. Pora na orzeźwiające prysznice

W naszej ofercie dostępne są deszczownice wprowadzone na rynek przez najbardziej znanych i cenionych producentów. Każda z nich cechuje się wykonaniem z doskonałej jakości materiałów, co zapewnia długotrwałą eksploatację i branie przyjemnych pryszniców pod deszczowymi strumieniami, przez wiele lat. To także doskonały sposób na dokładną higienę ciała, ponieważ deszczownica umieszczona jest u góry, dzięki czemu obydwie ręce pozostają wolne. Dostępne modele poza spełnianiem swojej podstawowej funkcji, odgrywają ogromne znaczenie jako element aranżacji. Z ich pomocą łazienkowe wnętrze może zyskać zupełnie nowy charakter i styl, o jakim marzyliśmy. Gama dostępnych wersji jest tak szeroka, że trudno zdecydować się na jeden produkt.

Kąpiel pod strumieniem, który przypomina deszcz – tylko za pomocą nowoczesnych deszczownic

Polecamy mi ędzy innymi na deszczownice polskiej marki Laveo. W jej bogatym asortymencie wyróżniają się przede wszystkim modele o kształcie koła oraz kwadratu. Interesującą alternatywą dla wersji o tych najczęściej występujących kształtach, stają się deszczownice mini, które przypominają małe lampy sufitowe. Wśród wersji kwadratowych polecamy modele o wymiarach 100x100 milimetrów, 200x200 oraz 250x250 milimetrów. Z kolei średnice modeli okrągłych wynoszą 100, 200 oraz 250 milimetrów. Natomiast średnice najmniejszych modeli mierzą 82 czy też 78 milimetrów. Ich największym atutem jest możliwość regulacji strumienia od delikatnej mżawki, poprzez strumień przypominający hydromasaż, aż po strumienie najbardziej intensywne.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Głowice prysznicowe mogą być różnego kształtu i wielkości, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać jej parametry do własnych oczekiwań i metrażu łazienki. Dla wielu osób deszczownica jest najlepszym sposobem na szybkie poranne lub popołudniowe odświeżenie. Spływająca po ciele struga przyjemnej wody dodaje siły i energii. Sprawdź, czy sprawdzi się także w Twojej przestrzeni łazienkowej.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Estetyczna i zapraszająca do codziennej kąpieli, taka powinna być przestrzeń łazienkowa. Jeśli właśnie ją aranżujesz, koniecznie rozważ instalację prysznica z deszczownicą. To prosty sposób, by zapewnić sobie orzeźwiającą kąpiel każdego dnia. Sprawdź zalety baterii z deszczownicą oraz klasycznej ze słuchawką i wybierz model idealny dla siebie.

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Planujesz remont łazienki i zależy Ci na zwiększeniu komfortu codziennej kąpieli? Postaw na ultranowoczesną deszczownicę o średnicy nawet 60 cm. Wbrew pozorom jest to rozwiązanie idealne także do małych pomieszczeń. Montaż i utrzymanie w czystości jest bezproblemowe, co z pewnością będzie dla Ciebie dodatkową zaletą.