Stelaże podtynkowe Laveo

(1 produkt)
i

Podczas remontu lub urządzania nowej łazienki warto postawić na dobrej jakości stelaże podtynkowe, które można znaleźć w naszym sklepie 123lazienka.pl. Każdy z nich to produkt renomowanej marki, wyprodukowany w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem. Korzystając z naszej oferty, otrzymujecie modele dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z asortymentu naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe do zabudowy lekkiej i ciężkiej

Stelaże podtynkowe to ceniona alternatywa dla standardowych kompaktów. Dzięki nim łazienka prezentuje się estetyczniej i sprawia wrażenie higienicznie czystej, a jednocześnie toaleta, czy umywalka są w pełni funkcjonalne. Dostępne w naszej ofercie modele cechują się wysoką wytrzymałością, a to stanowi gwarancję długotrwałej eksploatacji. Posiadamy zarówno wersje do zabudowy ciężkiej, jak też wersje do zabudowy lekkiej. Ta pierwsza opcja to idealne rozwiązanie, jeśli mamy w planach montaż przy ścianie murowanej. Z kolei do ścian lżejszych - gipsowo-kartonowych, zdecydowanie lepszym wyborem będą konstrukcje lekkie. To również możliwość stworzenia dodatkowych półek w łazience, które szczególnie przydadzą się w pomieszczeniach o mniejszych metrażach.

Stelaż podtynkowy Laveo - Idealny do łazienek o różnych aranżacjach

Na uwagę zasługuje między innymi stelaż podtynkowy do zabudowy lekkiej, renomowanej firmy Laveo. Ten wykończony chromem model pozwala na podłączenie wody u góry po prawej stronie. Jego niewątpliwą zaletą jest cicho działający zawór napełniający oraz to, że w zbiorniku mieści się aż dziesięć litrów wody. Prezentowane stelaże podtynkowe Laveo można montować na powierzchni prostej, jak też w narożnikach, co stanowi idealne wyjście przy minimalistycznych łazienkach. Istotną cechą jest również kolor chromu, który jako barwa uniwersalna i niezmiennie modna od lat wpisze się w łazienki nakierowane na wystrój nowoczesny, jak też w łazienki o stylu klasycznym. Tym bardziej, że barwa chromu doskonale współgra ze wszystkimi innymi kolorami.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Remont domu albo mieszkania sprawia, że poznajemy nowoczesne systemy, dotąd nam nieznane. W przypadku aranżacji łazienek mamy możliwość wykorzystania innowacyjnych systemów do zabudowy, które nie tylko będą funkcjonalne na co dzień, ale i pomogą zmniejszyć ilość zużywanej wody, a w związku z tym i obniżyć rachunki.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Łazienki zazwyczaj nie są przestronnymi pomieszczeniami. Jeśli mamy problem z funkcjonalnym urządzeniem toalety, warto poszukać nowoczesnych rozwiązań, jak choćby stelaże podtynkowe do WC, montowane w narożniku. Dodatkowo niektóre z systemów są wyposażone w połączenia z wentylacją, która odsysa nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Czysta i pozbawiona bakterii miska WC jest prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza, jeśli chodzi o miejsca trudno dostępne, jakim jest okalający ją kołnierz. Innowacyjne modele misek WC bez uciążliwego w czyszczeniu rantu to produkty warte uwagi nie tylko ze względu na praktyczne i łatwe sprzątanie, ale też zmniejszenie zużycia wody do spłukiwania.