Syfony do umywalek Laveo

(3 produktów)
i

Podczas remontu, czy tworzenia nowej łazienki, warto zadbać nie tylko o elementy widoczne na zewnątrz, ale również o te, na które na co dzień nie zwraca się uwagi. W tym również na syfony do umywalek. Ten mały produkt spełnia niezwykle istotną funkcję, dlatego powinien cechować się pełną funkcjonalnością i wytrzymałością. To daje nam pewność, że unikniemy kłopotów w postaci nieprzyjemnego zapachu czy nieprawidłowego przepływu zużytej wody. Dlatego przy jego wyborze warto postawić na produkty sprawdzonych producentów, których bogata gama dostępna jest na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Mocne, praktyczne i łatwe w montażu syfony do umywalek na 123lazienka.pl

Syfony do umywalek mają ogromne znaczenie w każdej łazience. Dzięki nim brudna woda zostaje odprowadzona do ścieków, z instalacji nie wydobywa się nieprzyjemny zapach, a łazienka pachnie świeżością. Aby ten stan nie uległ zmianie, warto zdecydować się na model renomowanej firmy, spełniający wszystkie konieczne wymagania. W naszej ofercie dostępne są wersje butelkowe o budowie pionowej oraz rurowe o budowie poziomej, a także wersje o bardziej efektownych kształtach. Pierwszą opcję polecamy klientom, którzy poszukują małych modeli, odpowiednich do łazienek o niewielkim metrażu. Z kolei nieco większe syfony rurowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Ich zaletą jest specyficzna budowa, która całkowicie wyklucza możliwość zapchania się przepływu.

Profesjonalne syfony do umywalek firmy Laveo to gwarancja świeżego zapachu w łazience

Na uwagę zasługują między innymi dostępne w naszym asortymencie syfony do umywalek znanej i cenionej firmy Laveo, które zostały wykonane z odpowiedniej jakości materiału PCV. Wersje z PCV stosuje się głównie wówczas, jeśli nie mają stanowić widocznego elementu wnętrza. Syfony do umywalek firmy Laveo, utrzymane w kolorze białym, otrzymały okrągły kształt, co gwarantuje swobodny przepływ wody, bez obaw o zapchanie się przepływu. Polecamy wersje o średnicy otworu montażowego 90 milimetrów i średnicy sita 114 milimetrów. Dostępne są modele o różnych szerokościach, wysokościach oraz głębokościach. Zapewniamy niskie ceny, a na modele marki Laveo udzielamy dwuletniej gwarancji.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Małe pomieszczenia łazienkowe są wprawdzie trudne do aranżacji, ale producenci armatury przygotowali doskonałe modele umywalek, które są nie tylko funkcjonalne, ale też wykonane w sposób estetyczny i wyraziście podkreślający stylistykę wnętrza. Małe potrafi być piękne!

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka instalowana na blacie to jeden z najchętniej wybieranych modeli wśród armatury łazienkowej. Efektowna i stylowa, spełnia jednocześnie swoją praktyczną rolę, dzięki zachowanym parametrom. Z odpowiednio dobraną baterią stanowi jeden z głównych elementów, wyraziście podkreślających styl w pomieszczeniu.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Od dłuższego już czasu na rynku pojawiają się umywalki w zupełnie nowym stylu. Zapomnieliśmy już o jednokolorowych, zazwyczaj białych bryłach, bowiem obecnie wśród różnych modeli możemy znaleźć wersje owalne, w formie głębokich mis, prostokątne czy kwadratowe, a nawet umywalki asymetryczne. Wykonane z różnego rodzaju materiałów są doskonałym dopełnieniem obranego stylu.